Nr. 21 – Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i drewna.

Cena: -30% (43180zł -30% = 30226zł)

Na wyspie kuchennej widzimy ciekawe połączenie. Dobrze sprawdza się ono w ciemnych odcieniach. Ciekawie komponuje się ono z czarnymi bokami oraz blatem roboczym. Blat jest kompozytowy, dzięki temu była możliwość wykonania w nim zlewozmywaka. Łączy się on z blatem w niewidoczny sposób ponieważ wykonany jest z tych samych materiałów. W dalszej części jest również płyta grzewcza. W górnej części zawieszony został modny stalowy okap. Dorównuje on długością do długości wyspy kuchennej. Jest bardzo wydajny dzięki temu może być stosowany w otwartych pomieszczeniach. Z łatwością wchłonie wszystkie zapachy, czy też zapewni dobrą cyrkulację powietrza. Od zewnętrznej strony mamy fornir z drewna. Jest to ciekawy akcent stylistyczny. Od wewnętrznej strony również jest ciemny mat, tutaj mamy jednak więcej szuflad. Są one wygodne, posiadają zwiększony udźwig. Dzięki odpowiednim wkładom wszystko jest odpowiednio uporządkowane. Możemy tutaj przechowywać zarówno sztućce, jak i inne przyprawy. Pozostała część to normalnie otwierane i zamykane szafki. Takie rozwiązanie daje dużo miejsca do trzymania rzeczy przydatnych do gotowania.

W tle stoi rząd białych wysokich szaf. Takie rozwiązanie kolorystyczne z jednej strony kontrastuje z czernią na wyspie.

Jest to neutralny kolor, uwagę przykuwa drewniany akcent w postaci otwartych półkę. Ekspozycja mebli kuchennych  z wyprzedaży obejmuje również najnowsze systemy jakie skrywa wnętrze szafki. Są tutaj przesuwane drzwi. Które po odsunięciu w bok odsłaniają całe wnętrze mebli. Tutaj kuchnia z ekspozycji kryje niespodziankę w postaci dodatkowego rządu mebli. W dolnej części znajduje się również dodatkowy zlewozmywak. Jest też dodatkowy blat. Wszystko to wykonane ze stali nierdzewnej, sterylnej i łatwej w czyszczeniu.  Znalazło się tutaj również miejsce na piekarnik, oraz kuchenkę mikrofalową. W górnej części są odsłonięte półki. Po drugiej stronie rzędu mebli mamy natomiast zabudowaną lodówkę. Początkowo nic nie przywodzi na myśl tego, co kryje się w środku.

Meble kuchenne z ekspozycji sklepowej dostępne na wyprzedaży nie przypominają typowych rozwiązań.

Podobnie jak układ, który pozbawiony jest bocznych ścian.  Istnieje możliwość wykonania nowego projektu z wykorzystaniem obecnego układu.  Z całą pewnością jest to sposób na modne pomieszczenie, zgodne z najnowszymi trendami. Przy tym odbiega ono od stereotypowego wyglądu pomieszczenia kuchennego. Jest to przykład na to jak można połączyć ładne drewno z czernią oraz bielą.

Podobne projekty:

Nr. 56 – W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym wyborem

Nr. 56 - W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym...

Nr. 68 – Elegancki wygląd można osiągnąć także przez minimalizm.

Nr. 68 - Elegancki wygląd można osiągnąć także przez minimalizm.Cena: -30% (48900zł -30% =...

Nr. 23 – Wyprzedaż dotyczy ekspozycji kuchennej w której mamy drewno połączone z białym lakierem.

Nr. 23 - Wyprzedaż dotyczy ekspozycji kuchennej w której mamy drewno połączone z białym...

Nr. 63 –  Awangardowy wygląd kuchnia z ekspozycji posiada dzięki nietypowym rozwiązaniom.

Nr. 63 -  Awangardowy wygląd kuchnia z ekspozycji posiada dzięki nietypowym rozwiązaniom.Cena: ...