Nr. 22 – Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.

Cena: 22 (59200zł -20% = 47360zł)

Jest to modne rozwiązanie często widywane w najnowszych czasopismach. Podkreśla ono nowoczesną sylwetkę mebli. Dzięki temu nie mamy żadnych wystających krawędzi. Świetnie wygląda to zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach, gdzie unika się zbyt dużej ilości ozdób. Zastosowano tutaj system, który otwiera drzwiczki poprzez naciśnięcie frontu meblowego. Specjalny mechanizm umieszczony przy zawiasach pozwala na otwarcie i zamknięcie drzwiczek. W standardowej wersji jest on mechaniczny, za dopłatą może być elektryczny. Wtedy specjalne siłowniki napędzane prądem same za nas otworzą wnętrze mebli.

Blaty na wyspie kuchennej wykonane są ze spieków kwarcowych.

Jest to wspaniała alternatywa dla naturalnego kamienia, która dobrze daje się formować. Dzięki temu możliwe było wykonanie komory zlewozmywaka. Blat ze spieku kwarcowego nie odbarwia się. Jest też trudny do uszkodzenia, dlatego możemy na nim gotować. Jest odporny na ciepło, więc płyta indukcyjna mogła być umieszczona na równi z linią blatu. Nie wystaje ona nad niego, więc świetnie wygląda. Możemy tutaj gotować nawet w większej liczbie osób. Wciąż każdy będzie miał miejsce dla siebie, ponieważ strefy w kuchni zostały dobrze rozplanowane.

Jadalnie zastępuje tutaj drewniana część blatu.

Po dostawieniu krzeseł mamy świetne miejsce do jedzenia. W innym miejscu będziemy zmywać naczynia, oraz w innym będziemy gotować. Kuchnia z ekspozycji została zaprojektowana tak, aby była praktyczna w codziennym użytkowaniu. Dlatego wysokie szafy pomieszczą lodówkę, oraz pozostałe akcesoria. Pod wyspą kuchenną znajdują się wysokie szuflady. Aby lepiej wykorzystać miejsce, zostały one umieszczone po obu stronach. Dzięki temu możemy przechowywać tutaj mnóstwo naczyń, sztućców i jedzenia. Nie wymaga to też ogromnej zabudowy kuchennej, wystarczą dwa podstawowe elementy. Całość utrzymana jest w kremowej kolorystyce, którą dodatkowo urozmaicić można różnymi dodatkami. Świetnie sprawdzi się tutaj odpowiednie oświetlenie. Istotne jest zarówno naturalne światło w dzień, jak i sztuczne w nocy. Poza tym wszystko co potrzebujemy mamy już gotowe, chociażby piekarnik umieszczony został we wnętrzu mebli.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 50 – Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.

Nr. 50 - Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.Cena: -40% (67300zł -40% = 40380zł) ...
Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży 1

Nr. 116 – Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży

Nr. 116 - Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży. Cena: -40% (51200zł -40% = 30720zł)  Spiek...

Nr. 94 – Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. 

Nr. 94 - Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. Cena: -30% (63800zł -30%...

Nr. 21 – Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i drewna.

Nr. 21 - Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i...