Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Cena: -20% (59700zł -20% = 47760zł)

Składają się z dwóch części, pierwsza to przestronna wyspa kuchenna z dodatkiem drewnianego blatu. Dzięki zastosowaniu blatu mamy zarówno dodatkowe miejsce do gotowania posiłków, jak i przestrzeń do ich spożywania. Zatem nie musimy udawać się do jadalni z każdą potrawą. Jest to również bardzo dobre miejsce do napicia się herbaty lub czytania gazety. Stylistycznie bardzo ociepla pozostałą część, na której znajduje się lakier w jednolitym kolorze. Pojemne dolne szafki kryją w sobie kilka szuflad. Dzięki temu w pełni wykorzystaliśmy dostępne miejsce. Dodatkowo w szufladach można zamontować specjalne akcesoria, jeszcze bardziej zwiększające ich pojemność.  Na wyspie kuchennej znajduje się zlewozmywak z baterią kuchenną, oraz płyta grzewcza. Przygotowując pomieszczenie do montażu tej ekspozycji kuchennej, należy pamiętać o odpowiednim ulokowaniu przyłącza wody i prądu.

Górna część wyspy kuchennej to blat wykonany z granitu.

Kamień jest bardzo wytrzymały, odporny na wszelakie zarysowania i przebarwienia. Należy pamiętać jednak o jego odpowiedniej konserwacji co kilka lat. Fronty z wyprzedaży zostały odpowiednio ukształtowane, dzięki czemu ich kształt jest dodatkowo uchwytem meblowym. Idealnie współgra to z cienkim blatem, tworząc wspaniały nowoczesny wygląd wyspy kuchennej. Wyprzedaż kuchni z ekspozycji obejmuje także wysokie szafy, które są obok.

Szafy posiadają drewniane drzwiczki, a w ich wnętrzu mieści się zabudowana lodówka.

Pozostała część mebli może zostać dowolnie zaaranżowana, na przykład poprzez dołożenie do niej specjalnych koszy. Będziemy wtedy mogli zwiększyć pojemność wnętrza szaf, oraz z łatwością utrzymać w nich porządek Dwie symetryczne części dzieli natomiast pusta półka, na której możemy dowolnie postawić zarówno ciekawe ozdoby, jak i ulubioną książkę kucharską.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 80 – Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.

Nr. 80 - Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.Cena: -30% (68300zł -30% = 47810zł) ...

Nr. 48 – Nowoczesny układ kuchni świetnie uzupełniają drewniane elementy.

Nr. 48 - Nowoczesny układ kuchni świetnie uzupełniają drewniane elementy.Cena: -20% (49800zł -20%...

Nr. 84 – Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.

Nr. 84 - Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.Cena: -40% (59900zł -30% = 41930zł)...

Nr. 26 – Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.

Nr. 26 - Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.Cena: -60% (49890zł -60% = 19956zł) Całość w...