Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Cena: -20% (59700zł -20% = 47760zł)

Składają się z dwóch części, pierwsza to przestronna wyspa kuchenna z dodatkiem drewnianego blatu. Dzięki zastosowaniu blatu mamy zarówno dodatkowe miejsce do gotowania posiłków, jak i przestrzeń do ich spożywania. Zatem nie musimy udawać się do jadalni z każdą potrawą. Jest to również bardzo dobre miejsce do napicia się herbaty lub czytania gazety. Stylistycznie bardzo ociepla pozostałą część, na której znajduje się lakier w jednolitym kolorze. Pojemne dolne szafki kryją w sobie kilka szuflad. Dzięki temu w pełni wykorzystaliśmy dostępne miejsce. Dodatkowo w szufladach można zamontować specjalne akcesoria, jeszcze bardziej zwiększające ich pojemność.  Na wyspie kuchennej znajduje się zlewozmywak z baterią kuchenną, oraz płyta grzewcza. Przygotowując pomieszczenie do montażu tej ekspozycji kuchennej, należy pamiętać o odpowiednim ulokowaniu przyłącza wody i prądu.

Górna część wyspy kuchennej to blat wykonany z granitu.

Kamień jest bardzo wytrzymały, odporny na wszelakie zarysowania i przebarwienia. Należy pamiętać jednak o jego odpowiedniej konserwacji co kilka lat. Fronty z wyprzedaży zostały odpowiednio ukształtowane, dzięki czemu ich kształt jest dodatkowo uchwytem meblowym. Idealnie współgra to z cienkim blatem, tworząc wspaniały nowoczesny wygląd wyspy kuchennej. Wyprzedaż kuchni z ekspozycji obejmuje także wysokie szafy, które są obok.

Szafy posiadają drewniane drzwiczki, a w ich wnętrzu mieści się zabudowana lodówka.

Pozostała część mebli może zostać dowolnie zaaranżowana, na przykład poprzez dołożenie do niej specjalnych koszy. Będziemy wtedy mogli zwiększyć pojemność wnętrza szaf, oraz z łatwością utrzymać w nich porządek Dwie symetryczne części dzieli natomiast pusta półka, na której możemy dowolnie postawić zarówno ciekawe ozdoby, jak i ulubioną książkę kucharską.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 33 – Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.

Nr. 33 - Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.Cena: -30% (67900zł -30%...

Nr. 70 – Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.

Nr. 70 - Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.Cena: -30%...

Nr. 57 – Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji kuchennej.

Nr. 57 - Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji...

Nr. 5 – Tą kuchnie z ekspozycji cechują proste kształty.

Nr. 5 - Tą kuchnie z ekspozycji cechują proste kształty.Cena: -60% (49430zł -60% = 19770zł)...