Nr. 25 – Nowoczesna ekspozycja kuchenna z elementami stali.

Cena: -20% (78600zł -20% = 62880zł)

Mamy tutaj jasną, współczesną kolorystykę. Świetnie wygląda również błyszczący lakier, który błyszczy się. Wysokie szafy w tle skrywają lodówkę do zabudowy i piekarnik. Znajdziemy tam też dużą przestrzeń do przechowywania rzeczy przydatnych w trakcie gotowania. Wysokie szafy stanowią odrębną, prostą bryłę. Ekspozycja kuchenna dostępna na wyprzedaży zawiera wysokie szafy umieszczone w specjalnej wnęce. W kuchni do której zostanie przeznaczona możemy również taką wykonać lub po prostu postawić meble pod ścianą. Wnęka ma za zadanie wysmuklić i wizualnie zmniejszyć głębokość szaf.

Stalowa konstrukcja przy wyspie kuchennej przeznaczona jest do przechowywania naczyń.

Przy niej dla wygody znajduje się zlewozmywak umieszczony na blacie wykonanym z konglomeratu. Jest to specjalny materiał który zawiera kruszony kamień łączony przez kleje żywiczne. Blat ten posiada trwałość zbliżoną do kamienia, jednak dzięki swojej strukturze daje się formować w dowolne kształty. Wygląd również jest bardziej gładki i spójny. W przypadku konglomeratu użyć specjalnych barwników i osiągnąć dowolną kolorystykę blatu. W dalszej części znalazła się także gazowa płyta grzewcza.

Znajdziemy tutaj miejsce na zmywarkę, a także wysokie szuflady.

Zgodnie z zasadą ergonomii, dostępna przestrzeń została starannie wykorzystana. Dlatego prawie wszędzie znajdują się wysokie szuflady, jest też miejsce przeznaczone do jedzenia. Kuchnia z wyprzedaży jest bardzo praktyczna, ponieważ jej układ jest uniwersalny. Z łatwością dopasujemy ją do większości pomieszczeń. Pamiętać należy jednak o przystosowaniu pomieszczenia pod względem dostępnych przyłączy. Wyjątkowy okap sufitowy nie wchodzi w skład zestawu, jednak świetnie uzupełnia go stylistycznie. Warto więc zastanowić się nad takim samym lub zbliżonym rozwiązaniem. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...

Nr. 19 – Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.

Nr. 19 - Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.Cena: -50% (38770zł -50% = 19380zł)...

Nr. 67 – Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.

Nr. 67 - Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.Cena: -30% (49890zł...

Nr. 62 – Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. 

Nr. 62 - Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. Cena: -30% (68800zł -60% = 27740zł)...