Nr. 26 – Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.

Cena: -60% (49890zł -60% = 19956zł)

Całość w jednolitym jasnym kolorze, który ocieplony został drewnianą nakładką na wyspę kuchenną. Świetnie pasuje również szklana obudowa stojaka na naczynia. Wszystko to tworzy czysty i elegancki wygląd, który świetnie dopełniają stalowe elementy. Dzięki swojemu kształtowi oraz kolorystyce, kuchnia z wyprzedaży dobrze dopasuje się do dowolnego pomieszczenia. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które zachęca aby dodatkowo kuchnię rozbudować o kolejne szafki lub elementy. 

Główna część tej kuchni z ekspozycji to wyspa kuchenna.

Jej górna część zawiera płytę grzewczą i zlewozmywak, oba elementy zostały wkomponowane w granitowy blat. Jest on jasnego koloru przez co świetnie komponuje się z elementami dookoła niego. W dolnej części umieszczone zostały wysuwane szuflady. Są one wysokie, dlatego zmieściły się po dwie na każdą szafkę. Zmieścimy tutaj mnóstwo rzeczy, dodatkowo możemy też zastosować specjalne sortowniki dla jeszcze lepszej segregacji wszystkich sztućców, narzędzi i składników potraw. Szuflady są przestronne, natomiast od drugiej strony mamy jeszcze dodatkowo zwykle szafki aby w całości wykorzystać głębokość mebli.

Wysokie szafy zawierają miejsce na piekarnik do zabudowy.

Znajdziemy tutaj również kuchenkę mikrofalową, jak i lodówkę do zabudowy. Ekspozycja kuchenna zawiera wszystko co potrzebujemy do gotowania, wszystko dzięki świetnemu rozplanowaniu. Dodatkowo bardzo atrakcyjnie wygląda z uwagi na odpowiednie proporcje i rozwiązania. W jednej z wysokich szaf znajdziemy wysuwany kosz który zastępuje nam kilka półek jednocześnie, dodatkowo wysokość każdej z nich możemy dowolnie regulować. Docenią to wszystkie osoby, które potrzebują miejsce na przechowywanie przypraw i różnych składników. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 15 – W tej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży jest dwupoziomowa wyspa kuchenna.

Nr. 15 - W środkowej części tej nowoczesnej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży znajdziemy...

Nr. 7 – Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji dostępnych na wyprzedaży

Nr. 7 - Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji...

Nr. 73 – Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.

Nr. 73 - Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.Cena: -30% (59700zł -30% = 41790zł)...

Nr. 9 – Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich latach.

Nr. 9 - Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich...