Nr. 27 – Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamienia

Cena: -20% (53900zł -20% = 43120zł)

Dolne szafki są stonowanego, szarego koloru. Dwie z nich zawierają specjalne wysuwane pojemniki. Posiadają one specjalny kształt, który pozwala umieścić nad nimi płytę grzewczą. Dalej są dwie normalne szafki z półkami, oraz duża zmywarka. Jest też miejsce na zlewozmywak, przestrzeń w szafce pod nią została specjalnie do tego przystosowana. Na blacie znajduje się także ogromna płyta grzewcza, zawierająca aż cztery palniki. Z tego dwa są dużych rozmiarów i służą do gotowania w większych naczyniach. Dwa natomiast są standardowych wymiarów i z łatwością odstawimy na nie zwykły garnek lub patelnię. Artykuły gospodarstwa domowego nie wchodzą w skład ekspozycji, jednak otwór w blacie zostaje. Warto o tym pamiętać decydując się na konkretną kuchnię z wyprzedaży. Sam blat kuchenny wykonany jest ze spieku kwarcowego, jest to materiał wytrzymały i całkowicie odporny na przebarwienia. Uzyskiwany jest metodą złączenia cząsteczek kamienia, gliny, pigmentów ceramicznych. Całość po uformowaniu jest zgrzewana w temperaturze ponad tysiąca dwustu stopni Celsjusza. Dzięki temu możliwe było również uzyskanie kształtu zlewozmywaka, który również wykonany jest z tego samego materiału co blat.

Drewno nadaje tej ekspozycji kuchennej przyjemnego nastroju.

Dlatego zostało wykorzystane w stojących szafach. Nie posiadają one żadnych przeszkleń ani żadnych zbędnych ozdób. Dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu posiadają fronty meblowe w kształcie uchwytów. Żaden element nie odstaje i nie zaburza wyglądu całości. Jest to modne i nowoczesne rozwiązanie. Po otwarciu prezentuje się nam zestaw interesujących elementów wnętrza. Kolejno znajdziemy tutaj wysoką lodówkę, piekarnik, chłodziarkę do wina, a także szklane półki. Mamy zatem wszystko co niezbędne w pełni funkcjonalnej kuchni. Do instalacji tej kuchni poekspozycyjnej nie potrzebujemy wiele miejsca, zmieści się do większości typowych pomieszczeń.

Proste bryły łączą się tutaj z elegancką stylistyką.

Drewno świetnie pasuje do kamiennych odcieni. Modne proste kształty idealnie uzupełnia drewniana dokładka do wyspy kuchennej. Możemy postawić przy niej krzesełka. Zyskamy wtedy świetnie miejsce aby zaprosić przyjaciół i napić się kawy. Wszystko jest tutaj pod ręką, mamy ogromną ilość zarówno miejsca do magazynowania potrzebnych rzeczy, jak i przestrzeni roboczej na blacie. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 86 – Fronty ekspozycji kuchennej zostały wykonane ze spieku kwarcowego.

Nr. 86 - Fronty ekspozycji kuchennej zostały wykonane ze spieku kwarcowego.Cena: -50% (47800zł...

Nr. 58 – Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.

Nr. 58 - Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.Cena: -30% (97200zł -30% =...

Nr. 4 – Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.

Nr. 4 - Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.Cena: -60% (36000zł...

Nr. 72 – Przemyślany wygląd zapewnia połączenie drewna ze spiekami kwarcowymi.

Nr. 72 - Przemyślany wygląd zapewnia połączenie drewna ze spiekami kwarcowymi. Cena: -30% (53200zł...