Nr. 28 – Interesująca kuchnia w której główna część to stojące szafy.

 

 

Cena: -20% (52400zł -20% = 41190zł)

Stanowią one dużą, symetryczną bryłę. Dopiero po otwarciu widzimy co skrywają. Jest to idealny sposób na zachowanie balansu między wspaniałym wyglądem, a pełną funkcjonalnością. Ta ekspozycja kuchenna z wyprzedaży posiada miejsce na lodówkę do zabudowy, piekarnik wraz z mikrofalą i oraz wysuwany blat. Szczególnie ciekawy jest blat, który ukryty jest wewnątrz stojącej szafy kuchennej. Możemy go wysunąć na pełną długość, pod nim znajdują się natomiast półki. Jest to fenomenalny sposób na powiększenie przestrzeni roboczej, bez zaburzania eleganckiej stylistyki całego układu. Docenią to osoby, którym zależy na stylowym wyglądzie kuchni. Blat jak i półki wykonane są ze specjalnej stali nierdzewnej, wyglądem nawiązują do pozostałych sprzętów. Znalazło się również miejsce na drugi poziom wyspy wykonany z drewna, który jest ciepły w dotyku i służy jako miejsce do spożywania szybkich posiłków.

Wyspa kuchenna z wyprzedaży zawiera interesujący kamienny blat.

Jest on wykonany ze specjalnego spieku kwarcowego. Dzięki temu możliwe było wykonanie zlewozmywaka jako integralnej części blatu kuchennego. Jest on wykonany z tego samego materiału i nie posiada widocznych łączeń. Sam blat jest odporny na jakiekolwiek zarysowania i temperaturę, dzięki specjalnej technologii wykonania. Oprócz tego znalazło się tutaj miejsce na szeroką płytę indukcyjną. Fronty meblowe posiadają specjalny kształt, dlatego od zewnętrznej strony nie widzimy żadnych uchwytów. To front meblowy jest tutaj uchwytem. Pomiędzy frontem a blatem znajduje się pusta przestrzeń, która nadaje nowoczesnego wyglądu.

 

Ekspozycja kuchenna została zaprojektowana w uniwersalny sposób, więc zmieści się do większości pomieszczeń.

Wszystko mamy tutaj pod ręką, całość nie zajmuje wiele miejsca. Jest to idealne połączenie funkcjonalności z wyjątkowym wzornictwem. Każdy element jest jednocześnie praktyczny i piękny. W razie konieczności możemy dokonać niezbędnych modyfikacji lub zamówić kolejne meble. Jednak już teraz wszystko mamy pod ręką, dostępna przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 34 – W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.

Nr. 34 - W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.Cena: -40% (56800zł -40% =...

Nr. 79 – Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie stali.

Nr. 79 - Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie staliCena: -30% (54900zł -30%...

Nr. 19 – Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.

Nr. 19 - Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.Cena: -50% (38770zł -50% = 19380zł)...

Nr. 104 – Kuchnia z ukrytym wysuwanym blatem

Kuchnia z ukrytym wysuwanym blatem. Cena: -50% (43700zł -50% = 21850zł)  W szafie ukryty jest...