Nr. 29 – Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna

 

Cena: -60% (54200zł -60% = 21680zł)

Nowoczesny wygląd szarości na wyspie kuchennej łączy się tutaj z drewnem na wysokich szafach. Ciekawym elementem są półki widoczne za szklanymi frontami. To właśnie witraże nadają industrialny charakter, a także pozwalają wyeksponować ulubione ozdoby. Nic nie stoi na przeszkodzie aby na półkach umieścić ulubione książki kucharskie lub pojemniki na przyprawy. Sprawi to, że ekspozycja kuchenna będzie jeszcze bardziej niepowtarzalna. Świetnie wygląda także podświetlenie zamontowane wewnątrz szafy. Światło samo w sobie stanowi tutaj fenomenalną ozdobę. Po środku znajdziemy piekarnik przeznaczony do zabudowy, natomiast kolejna część to szafy z drewnianymi frontami meblowymi. Za nimi umieszczona jest lodówka do zabudowy i zwykłe półki. Wewnątrz dla lepszego wykorzystania przestrzeni można dodatkowo zamieścić wysuwany kosz.

Zlewozmywak wykonany został z tego samego materiału co blat kuchenny.

Granit jest wytrzymały i ponadczasowy, dlatego kuchnia przez dziesiątki lat będzie cieszyła swojego posiadacza Składa się ona z wysokich szaf oraz wyspy, dlatego dobrze dopasujemy ją do większości pomieszczeń. Należy przy tym pamiętać o odpowiednim przygotowaniu naszej kuchni pod względem instalacji elektrycznej, gazu, oraz wody. Zwłaszcza, jeżeli planujemy dodatkowe zmiany. Zmiany w tej ekspozycji kuchennej są oczywiście możliwe, dlatego obecny układ możemy potraktować jako podstawę do bardziej złożonego układ. Nie ma problemu aby wykonać zabudowę na dodatkowe ściany, tym samym jeszcze lepiej wpasować się w oczekiwania nowego posiadacza.

Pośród dolnych szafek znajdziemy miejsce na zabudowaną zmywarkę.

Jest ona standardowych wymiarów i jej szerokość wynosi sześćdziesiąt centymetrów. Pod zlewozmywakiem jest miejsce na sortownik odpadów. Ciekawym elementem są fronty meblowe bez uchwytów. Zostały one w odpowiedni sposób wyfrezowane, otwieramy je chwytając ich górną część. Świetnym zabiegiem stylistycznym jest zastosowanie cienkiego blatu i zachowanie odstępu między frontem a blatem kuchennym. Nadaje to lekkości, oraz współczesnej stylistyki. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 70 – Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.

Nr. 70 - Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.Cena: -30%...

Nr. 34 – W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.

Nr. 34 - W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.Cena: -40% (56800zł -40% =...

Nr. 91 – Interesujące kamienne fronty w ekspozycji kuchennej.

Nr. 91 - Kamienne fronty w ekspozycji kuchennej były możliwe do uzyskania dzięki technologii...

Nr. 92 – Drewno w kuchni z ekspozycji zapewnia przyjemny nastrój.

Nr. 92 - Drewno w kuchni z ekspozycji zapewnia przyjemny nastrój. Cena: -30% (69800zł -30% =...