Nr. 3 – Kuchnia z ekspozycji zawiera klasyczne meble kuchenne we francuskim stylu.

Cena: -60% (41200zł -60% = 16480zł)

Na pierwszym planie widoczna jest sporych rozmiarów wyspa kuchenna. Dobrze widoczne są także duże wsporniki rzeźbione w drewnie by uzyskały charakterystyczny kształt. Wyspa z każdej strony została dodatkowo ozdobiona specjalnymi drewnianymi płytami. Nadają one masywnego wyglądu dzięki wysokim cokołom. Dodatkowo przy każdej z czterech stron znajduje się także ozdobny filar. Dobrze komponuje się to z frontami w kształcie ramki. Blat wykonany jest z dużego kawałka granitu. Znalazło się w nim także miejsce na zlewozmywak.

Wyprzedaż ekspozycji obejmuje również meble kuchenne dębowe ustawione przy ścianie.

Na ścianie w tle znajduje się piękna zabudowa. Na wzór klasycznego francuskiego stylu meble posiadają liczne zdobienia wykonane w drewnie. Najbardziej charakterystyczne są te wieńczące każdy z filarów. Nad górnymi szafkami przebiega starannie rzeźbiona listwa ozdobna, składająca się z wielu obłych kształtów. Po dwóch stronach okapu mamy dobrze oświetlone wiszące szafki. Pod nimi jest zamontowane oświetlenie, podobnie jak we wnętrzu okapu. Obie strony układu zakończone są wysokimi kolumnami, świetnie komponującymi się z rzędem mebli. Dolne szafki zawierają liczbę szuflady. Jest to dobre rozwiązanie, nadające charakterystyczny elegancki kształt dla całego układu.

Drewno pomalowane zostało na biały kolor. Dobrze pasuje on do naturalnych słojów i sęków, które charakterystyczne są dla wyglądu dębu.

 Wszystko jest tutaj symetryczne. To właśnie odpowiednia proporcja czyni kuchnie piękną i funkcjonalną.  szczególnie efektownie wygląda to przy długim rzędzie szafek. Dobrze pasuje on do wyspy kuchennej oraz pozostałej części mebli  kuchennych, które dostępne są na wyprzedaży ekspozycji do 50 procent. Po środku wyspy został umieszczony piekarnik, który także posiada klasyczną stylistykę. Dzięki temu nowoczesne funkcje umieszczone zostały w obudowie o klasycznym wyglądzie. 

Podobne projekty:

Nr. 52 – Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycji.

Nr. 52 - Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycjiCena: -30% (59700zł -30% = 47760zł)...

Nr. 26 – Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.

Nr. 26 - Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.Cena: -60% (49890zł -60% = 19956zł) Całość w...

Nr. 17 – Szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży.

Nr. 17 - Mnóstwo otwartych półek oraz szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z...

Nr. 73 – Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.

Nr. 73 - Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.Cena: -30% (59700zł -30% = 41790zł)...