Klasyczne meble kuchenne z ekspozycji w stylu francuskim.

Cena: -30% (124600zł -30% = 87220zł)

 

Rezerwacja!!!  Kuchnia sprzedana. 🙂

Widok 360 stopni:

Przestronna kuchnia dodatkowo dostępna do obejrzenia w trzech wymiarach. Centralną częścią jest  wyspa kuchenna z gruby, drewnianym blatem. Jest to górny poziom wyspy kuchennej, drewno zostało zastosowane ze względu na swój wygląd i wyjątkowe właściwości. Przede wszystkim jest ciepłe w dotyku dlatego idealnie nadaje się na miejsce przy którym możemy usiąść i oprzeć swoje ręce. Jest to grube, masywne drewno, zatem gwarantuje trwałość i długowieczność. Niżej natomiast jest blat granitowy, który idealnie nadaje się aby zamontować przy nim zlewozmywak. Blat kamienny jest praktyczny, ponieważ z łatwością możemy na nim kroić i przygotowywać posiłki. Poniżej znajdują się na przemian szuflady i szafki w których przechowywać możemy niezbędne przyprawy. Po obu stronach wyspy znajdziemy także liczne ozdobne listwy, nadające masywnego kształtu.

Pod ścianą znajduje się piękna zabudowa okapu.

Jest ona wykonana z tego samego materiału, co meble. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, możliwe jest użycie dużego okapu. Jest on szeroki i w całości ukryty w ścianie. Poniżej znajduje się także telewizor z możliwością wyświetlania przydatnych przepisów. Ukryty on został za specjalnym hartowanym szkłem, które jest w pełni odporne na wysokie temperatury. Niżej znajduje się piec wielofunkcyjny, w których możemy piec i smażyć wybrane potrawy. Z pewnością docenią go osoby gotujące duże obiady, ponieważ można na nim jednocześnie używać wielu palników i piekarnika. Piec ten nie wchodzi w skład kuchni z wyprzedaży. Po obu stronach znajdują się ozdobne witraże, za którymi umieścić możemy dowolne ozdoby i ulubiony zestaw naczyń. Fenomenalnym rozwiązaniem są specjalne wnęki w których umieszczone zostały rzeźby. Takie rozwiązanie sprawia, że całość jest bardzo elegancka. W dolnych rzędach znajdują się szuflady.

Ekspozycja kuchenna zawiera również wysoką szafę z lodówką do zabudowy.

Szafę tę możemy umieścić w dowolny miejscu. Pierwsza z brzegu jest lodówka, następnie wysoka chłodziarka na wino. Trzecia stojąca szafa kryje w sobie zwykłe półki. Istnieje możliwość zamontowania w niej wysuwanego kosza z regulowaną wysokością pojemników. Całość została odpowiednio ozdobiona grubym rzeźbionym drewnem. Dlatego stanowi integralną całość z pozostałymi dwoma elementami układu czyli wyspą kuchenną i jedną ścianą mebli. Wszystkie fronty wykonane zostały z litego drewna, blaty natomiast są granitowe. Dodatkowo przy listwach ozdobnych i cokołach mamy zastosowane specjalne rzeźbienia. Kremowy kolor mebli świetnie kontrastuje tutaj z ciemnym  kamieniem. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 18 – Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.

Nr. 18 - Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.Cena: -30% (49990zł -30% = 34990zł) Dominują w...

Nr. 82 – Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.

Nr. 82 - Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.Cena: -40% (62500zł -40% =...

Nr. 1 – Nowoczesne meble kuchenne z wyprzedaży minus 60 procent

Nr. 1 - Nowoczesna kuchnia z ekspozycji w której szafy o niestandardowej wysokości stanowią...

Nr. 26 – Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.

Nr. 26 - Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.Cena: -60% (49890zł -60% = 19956zł) Całość w...