Nr. 31 – Jasny, naturalny kolor drewna świetnie pasuje do bieli obecnej w pozostałych elementach tej kuchni z wyprzedaży.

Cena: -30% (48900zł -30% = 34200zł)

Mamy tutaj ciekawy zabieg stylistyczny. W połowie szaf wysokich znajdziemy białą obudowę piekarnika. Ciekawym elementem jest tutaj front przesuwany do boku, dlatego możemy zakryć piekarnik i odsłonić półki. Obok jest także zwykła szafka. Świetnie przełamuje to dokonującą barwę drewna, oraz dodaje niepowtarzalnego nowoczesnego akcentu. Część z piekarnikiem wystaje poza wysokie szafy, dlatego też spójna bryła została wyraźnie zmieniona. Jest tutaj też miejsce na zabudowaną lodówkę. Półki w jednej szafie możemy wyjąć i zastąpić je wysuwanym koszem. Zyskamy wtedy wygodny dostęp z każdej strony do zawartości koszy, nie kusząc przy tym sięgać dłonią w głąb szafy. 

Kuchnia poekspozycyjna zawiera wiele pojemnych szuflad.

Mieszczą się one u dołu wyspy kuchennej. Wszystkie posiadają zwiekdozny udźwig, dlatego każdą z nich możemy zapełnić do czterdziestu kilogramów. Posiadają też system cichego domykania, dlatego gładko zamkną się nawet przy dużym obciążeniu. Wnętrze jak i szyny prowadzące zostały polakierowane odpornym czarnym lakierem. Ciekawym akcentem jest specjalny kształt szuflad. Nie posiadają one uchwytów, ponieważ otwieramy je łapiąc bezpośrednio meblowy. Został on specjalnie wyprofilowany. Stworzyło to świetnie wyglądający prześwit, nadający lekkiego wyglądu. Idealnie komponuje się to z granitowym blatem, w który wkomponowany został zlewozmywak ze stali nierdzewnej. Bardzo wygodna jest także wysoka bateria z tak zwanym prysznicem. Jest to wysuwana końcówka, którą możemy manewrować pod dowolnym kątem. Artykuły gospodarstwa domowego nie wchodzą jednak w skład ekspozycji meblowej, należy zatem indywidualnie je dobrać po zakupie. Dalej znajduje się szeroką płyta grzewcza na czarnym szkle z palnikami gazowymi.

Świetnie wygląda także drewniany stół, dołożony do wyspy kuchennej.

Jest on drewniany i dobrze komponuje się ze stojącymi szafami. W razie potrzeby możemy go odłączyć. Stanowi on dodatkową przestrzeń roboczą, którą docenimy gotując duże obiady dla całej rodziny. Można także przy nim spożywać posiłki. Świetnie mieści w sobie cztery krzesła. Przestrzeń dostępna przy wyspie kuchennej w zupełności wystarczy nam aby przygotować dowolny posiłek, szczególnie że wykorzystujemy każdą z jej stron. Każdą rzecz mamy wygodnie pod ręką.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 74 – Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.

Nr. 74 - Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.Cena: -40%...

Nr. 34 – W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.

Nr. 34 - W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.Cena: -40% (56800zł -40% =...

Nr. 53 – Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystyka.

Nr. 53- Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystykaCena: -40% (46800zł -40%...

Nr. 85 – Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.

Nr. 85 - Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.Cena: -40% (52800zł -30% = 36960zł) Nie zajmuje...