Nr. 32 – Ekspozycja meblowa jest wyjątkowa, ze względu na użyty materiał. 

 

Cena: -20% (52700zł -20% = 42160zł)

Zarówno blat, jak i fronty posiadają dokładnie taki sam wygląd. Na frontach meblowych zostało to osiągnięte przy użyciu specjalnej okleiny. Jest ona niezwykle trwała i odporna na wszelkie zarysowania, temperaturę, czy też wilgoć. W połączeniu z grubą płytą meblową daje nam to rozwiązanie na dziesiątki lat. Wzór przypomina granit, jest wyjatkowy i charakterystyczny. Przy tym szafki swobodnie otwierają się, ponieważ okleina jest lekka. Dzięki odpowiedniej technologii Szafki otwieramy poprzez naciśnięcie frontu.

Układ jest prosty, obejmuje wyspę kuchenną i stojące szafy.

W centralnej części najdziemy zlewozmywak, oraz płytę grzewczą. Blat wykonany jest z prawdziwego granitu, umożliwiło to idealne wkomponowanie komory zlewozmywaka jak i baterii w powierzchnię blatu. Na dole posiadamy miejsce na pełnowymiarową zmywarkę, oraz sortownik na odpady. Reszta to standardowe szuflady. Z drugiej strony znajdziemy mnóstwo półek, które będą pomocne przy gotowaniu. Miejsca mamy pod dostatkiem, w zasadzie cały obiad przygotować możemy wyłącznie w obrobię blatu roboczego. Mamy tutaj wszystko, czego potrzebujemy. Układ przy tym jest na tyle uniwersalny, że dobrze wkomponuje się do większości pomieszczeń. Wszystko jest przy tym estetyczne.

Wysokie szafy w jasnym kolorze, świetnie wypełniają przestrzeń pod ścianą.

Mamy tutaj długie uchwyty, w nowoczesnym srebrnym kolorze. Po otwarciu znajdziemy natomiast wysoką lodówkę oraz liczne półki. Pomieścimy tutaj wszystkie składniki naszych ulubionych potraw. Prosta forma mebli jest ważnym zabiegiem stylistycznym. Nie mamy tutaj żadnego elementu, który mógłby zaburzyć wygląd całości. Dookoła szaf wykonana została dodatkową zabudowa w ciemnym kolorze. Świetnie kontrastuje ona z jasnymi meblami i daje nam jeszcze więcej miejsca na naczynia, ozdoby i książki kucharskie. Istnieje możliwość wykonania mebli w takim samym stylu, które skutecznie rozbudują nam już istniejący układ. Chociaż już w obecnej formie mamy tutaj świetnie wyglądającą i wielofunkcyjną kuchnię.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 65 – Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.

Nr. 65 - Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.Cena:  -30% (57600zł -30% =...

Nr. 65 – Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.

Nr. 65 - Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.Cena:  -30% (57600zł -30% =...

Nr. 4 – Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.

Nr. 4 - Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.Cena: -60% (36000zł...

Nr. 56 – W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym wyborem

Nr. 56 - W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym...