Nr. 33 – Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.

Cena: -30% (67900zł -30% = 47350zł)

Ciemny kolor jest ostatnio bardzo modny. Dobrze wygląda także na powierzchni mebli, która przypomina strukturę granitu. W połączeniu z drewnem daje to niepowtarzalny efekt. Zgodnie z najnowszymi trendami kuchnia nie posiada uchwytów, co jest miłym nowoczesnym akcentem. Duża zabudowana lodówka mieści się wewnątrz stojącej szafy. Dalej jest miejsce na piekarnik wraz z kuchenką mikrofalową. Pozostałe szafki to typowa przestrzeń do przechowywania potrzebnych rzeczy. Po środku mamy szafę z otwartymi półkami. Możemy na niej położyć dowolne ozdoby, odmieniając wygląd całości.

Mamy tutaj blat ze spieku kwarcowego.

Materiał ten uzyskuje się przez odpowiednie sprasowanie kamienia wraz z dodatkami, a następnie jego wypalenie w temperaturze ponad tysiąca stopni. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie cienkiego blatu, który jest niezwykle wytrzymały. Świetnie pasuje on na wyspę kuchenną, dodatkowo wkomponowany w nią został zlewozmywak i płyta grzewcza. Wszystkie w kolorze stali nierdzewnej. Na dole znajdziemy zmywarkę, oraz szuflady z ciekawymi akcesoriami. W ich wnętrzu znajdują się specjalne pojemniki, które pozwalają nam z łatwością zaaranżować dostępną przestrzeń. Dzięki temu unikamy bałaganu, oraz wykorzystujemy całą wysokość szuflady.  Dzięki specjalnemu kształtowi możemy również wykorzystać przestrzeń pod zlewozmywakiem. Co istotne mamy dostęp do blatu z każdej ze stron, podobnie szafki wykorzystywane są z obu stron wyspy kuchennej. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ wszystko co potrzebujemy do gotowania, mieści się w jej obrębie.

Zastosowano tutaj praktyczny układ składający się z jednego rzędu wysokich szaf, oraz wyspy kuchennej.

Układ taki potrzebuje niewiele miejsca, jednak stanowi w pełni funkcjonalną kuchnię. Mamy tutaj ogromną ilość blatu roboczego, a także wiele miejsca do przechowywania produktów. Wszystko jest także w zasięgu ręki, dlatego gotuje się szybko i wygodnie. Przy okazji całość wygląda jak modny mebel, a nie typowe pomieszczenie kuchenne. To właśnie definiujemy jako połączenie użyteczności z fenomenalnym wzornictwem. Kuchnię z ekspozycji możemy dodatkowo wyposażyć w kosze lub szuflady, oraz inne akcesoria ułatwiające codzienne gotowanie.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach

Nr. 8 - Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na...

Nr. 44 – Czarna kolorystyka świetnie pasuje do nowoczesnej ekspozycji kuchennej.

Nr. 44 - Czarna kolorystyka świetnie pasuje do nowoczesnej ekspozycji kuchennej.Cena: 44 -60%...

Nr. 95 – Meble kuchenne z ekspozycji w stylu skandynawskim.

Nr. 95 - Meble kuchenne z ekspozycji w stylu skandynawskim.Cena: -30% (59300zł -30% = 41510zł)...

Nr. 20 – Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości.

Nr. 20 - Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości, ze stalowymi...