Nr. 34 – W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.

Cena: -40% (56800zł -40% = 34080zł)

Wewnątrz wysokich szaf znajduje się ukryty blat, wykonany z drewna. Wysuwa się on i w razie potrzeby zwiększa dostępną przestrzeń roboczą. Funkcję tą docenią szczególnie osoby gotujące duże dania, które potrzebują wiele miejsca.  Mamy go tutaj pod dostatkiem, dodatkowo na dole pod blatem znajdziemy wysuwane szuflady. Jest to modny i nowoczesny przykład na to, jak można pomysłowo zaaranżować wnętrze szafy. Świetnie wygląda, a przy tym jest bardzo praktyczne. Po zamknięciu frontu meblowego nie widzimy nic co jest we wnętrzu. Mamy spójną matową powierzchnię w kremowym kolorze.

Dalsza część to zabudowana lodówka, piekarnik i mikrofala.

Stanowią one integralną część całej kuchni. Modna stał dobrze komponuje się z kolorem mebli. Po przeciwnej stronie znajdziemy półki z efektownym oświetleniem. Możemy tutaj również zamontować specjalny kosz wysuwany na całej swojej długości. Ułatwi to nam dostęp do potrzebnych artykułów, zwiększając pojemność wnętrza szafy. Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom w jednej bryle posiadamy całą niezbędną kuchnię. Całość została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić wygodę gotowania w pomieszczeniu. Nie znajdziemy tutaj uchwytów, meble otwieramy poprzez pociągnięcie drzwiczek. Bryła mebli jest prosta, dobrze dopasuje się do dowolnego pomieszczenia. Możemy również pomyśleć o jej rozbudowie.

Szeroka wyspa kuchenna może również zostać ustawiona pod ścianą.

Jest to uniwersalne rozwiązanie, w każdej opcji prezentuje się równie dobrze i funkcjonalnie. Mamy tutaj także dokładany stół z drewna, przy którym bez problemu zmieścimy kilak krzeseł. Takie miejsce świetnie zastąpi nam jadalnie do mniej oficjalnych posiłków. Na samej wyspie kuchennej mamy blat z granitu, zlewozmywak i płytę grzewczą. Rozplanowane one zostały w odpowiedniej proporcji od pozostałych sprzętów, dzięki czemu unikniemy zbędnego ruchu.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 56 – W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym wyborem

Nr. 56 - W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym...

Nr. 49 – Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.

Nr. 49 -Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.Cena:-40%...

Nr. 60 – Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną przestrzeń.

Nr. 60 - Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną...

Nr. 53 – Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystyka.

Nr. 53- Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystykaCena: -40% (46800zł -40%...