Nr. 35 – Biała nowoczesna kuchnia z interesującymi dodatkami.

Cena: -20% (59300zł -20% = 47470zł)

Jasna kuchnia w której ciekawym elementem jest ukryty drewniany blat roboczy. Został on umieszczony w rzędzie wysokich szaf. Jest on wysuwany na pełną długość. Jeśli braknie nam miejsca na wyspie kuchennej, możemy skorzystać z tego blatu. Natomiast gdy go nie używamy, możemy ponownie odstawić go na swoje miejsce. Wtedy po zamknięciu drzwiczek pozostaje jedynie wygląd charakterystyczny dla modnych mebli. Poniżej znajdują się dwie szuflady, które wykonane zostały w specjalnym stylu. Ich obudowa jest jasna, a boku są szklane. U góry natomiast dwie półki zostały wykonane ze szkła. Wygląda to jednocześnie bardzo współcześnie, jak i lekko. Taka stylistyka jest świetna do modnych pomieszczeń. Po jednej ze stron dodatkowo znajdziemy piekarnik i kuchenkę mikrofalową. W drugiej z szaf znajdziemy natomiast lodówkę do zabudowy.

Kuchnia z wyprzedaży zawiera jedną ścianę mebli, oraz wyspę kuchenną.  

Takie rozplanowanie układu umożliwia nam dostosowanie się do większości pomieszczeń. Jest to bardzo popularny obecnie układ mebli. Odchodzi się od dużych przestrzeni na rzecz robienia wszystkiego na wyspie, oraz jednym rzędzie szaf. Wtedy wszystkie sprzęty możemy ulokować w jednym rzędzie, a całą pozostałą część na wyspie kuchennej. Sama wyspa zawiera w sobie bardzo szeroką płytę indukcyjną. Warto specjalnie do niej dobrać odpowiedni sufitowy okap lub taki, który wystaje z blatu. W tej ekspozycji kuchennej został wybrany specjalny okap o prostym kształcie, nawiązujący kolorystyką do pozostałych elementów.

Dół wyspy kuchennej to liczne półki, oraz zmywarka do zabudowy.

Po drugiej stronie znajdziemy również standardowe szafki, oraz otwartą półkę. Jest to ciekawy zabieg stylistyczny, który pozwala użytkownikowi ustawić tam ulubione ozdoby. W razie gdy nam się znudzą, w kilka minut można je wymienić na inne modne dodatki, Sprzyja im także uniwersalny biały kolor, na tle którego prawie każda kolorystyka wygląda bardzo korzystnie. Wszystko to łączy ze sobą świetny wygląd oraz wygodę gotowania każdego posiłku. Szczególnie docenią to osoby lubiące gotować w większym gronie.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 42 – Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.

Nr. 42 - Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.Cena:  -60%...

Nr. 14 – Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych kuchni.

Nr. 14 - Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie...

Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży

Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży. Cena: -40% (42100zł -40% =...

Nr. 105 – Połączony stół z wyspą w kuchni

Połączony stół z wyspą w kuchni. Cena: -40% (46500zł -40% = 27900zł)Stół można połączyć z wyspą w...