Nr. 37 – Kolor biały dominuje w tej kuchni z ekspozycji.

Cena: -20% (58900zł -20% = 47120zł)

Kontrastuje z nim drewniana płyta stanowiąca drugi poziom wyspy kuchennej. Jest on ciepły w dotyku, przez co przyjemnie je się przy nim posiłki. Ze względu na większą wysokość, zostały tutaj zastosowane specjalne krzesła z regulowaną wysokością. Zwiększa on również miejsce robocze, dlatego przyda się osobom dużo gotującym. Idealnym dodatkiem jest także wiszące oświetlenie w srebrnym kolorze. Nie wchodzi ono w skład kuchni z wyprzedaży, jednak warto wziąć go pod uwagę dopełniając całość. Niczym biżuteria, świetnie uzupełnia nam nowoczesny wygląd. Z praktycznych względów zostało ono zawieszone bezpośrednio nad miejscem do jedzenia.

Wyspa kuchenna jest długa i szeroka.

Zawiera wiele miejsca do gotowania. Granitowy blat zapewnia trwałość na lata, jest odporny na wysoką temperaturę i zarysowania. Nie spotkamy tutaj okapu zawieszonego na suficie, natomiast wbudowany on został w blat kuchenny. Wysuwamy go rozpoczynając gotowanie, jest bardzo wydajny i spokojnie wystarczy nawet do dużych pomieszczeń. Został on ulokowany przy szerokiej płycie indukcyjnej. Bez problemów poradzi on sobie z parą i zapachami z wszystkich gotowanych dań. Działa on na specjalne wymienne filtry węglowe, co gwarantuje wysoką wydajność i jakość filtracji powietrza. Obok jest także stalowy zlewozmywak montowany od spodu blatu kamiennego. Wyżej wystaje bateria kuchenna z obrotową końcówką. Dzięki temu możemy pod dowolnym kątem myć naczynia. Pomoże przy tym także duża objętość komory zlewozmywaka. 

Po otwarciu wysokich szaf znajdziemy w niej ukryty dodatkowy blat kuchenny.

Jest on wysuwany na zewnątrz, pod nim mieszczą się szuflady a nad nim półki. Jest to ciekawy sposób na zwiększenie pojemności kuchni, oraz na zachowanie praktyczności i fenomenalnej stylistyki. Znalazło się tutaj także miejsce na lodówkę, piekarnik, oraz kuchenkę mikrofalową. Patrząc od zewnątrz będziemy jednak widzieć wyłącznie stylową szafę, która świetnie pasuje do pozostałej części pomieszczenia.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni 1

Nr. 111 – Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni.

Nr. 111 - Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni. Cena: -40% (21700zł -40% = 12840zł)  Spiek...

Nr. 88 – Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.

Nr. 88 - Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.Cena: -40% (68500zł...

Nr. 70 – Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.

Nr. 70 - Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.Cena: -30%...
Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 11

Nr. 114 – Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu

Nr. 114 - Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu. Cena: -40% (148200zł -40% =...