Nr. 38 – Ciemne kolory w ekspozycjach kuchennych są ostatnimi czasy bardzo modne.

Cena: -60% (47900zł -60% = 19160zł) 

Świetnie pasują one do nowoczesnych wnętrz, nie wymagają wiele dodatków aby wyglądać efektownie. Dzięki temu dobrze komponują się z prostymi bryłami, bez wystających uchwytów. W przypadku tej kuchni uchwyty wbudowane są do frontu meblowego lub nie ma ich w ogóle. Dodatki również są minimalistyczne. Funkcjonalność jednak zostaje w pełni zachowana dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu układu. Znajdziemy tutaj zarówno wiele miejsca na przechowywanie rzeczy przydatnych do gotowania, jak i mnóstwo przestrzeni do przygotowywania posiłków. Wszystko to skondensowane do prostego układu zawierającego dwa elementy. 

Pierwszym elementem tej kuchni jest wyspa kuchenna.

Dostępna na wyprzedaży wyspa posiada efektowny kamienny blat. Wykonany jest on z trwałego granitu. Również w ciemnej kolorystyce dobrze pasuje on do pozostałej części mebli. Na nim umieszczony został zlewozmywak, oraz bateria kuchenna montowana bezpośrednio na blacie. Specjalnie pod tą baterię zostały docięte otwory, o których należy pamiętać dobierając nowy sprzęt. W wygodnej odległości znajdziemy również płytę indukcyjną, dlatego nie ma potrzeby wykonywania specjalnej instalacji gazowej. Znajdziemy tutaj również gniazdko wysuwane z blatu kuchennego, dlatego łatwo podłączymy sprzęty potrzebne w trakcie gotowania. W innym wypadku musielibyśmy polegać wyłącznie na gniazdkach zamontowanych w ścianach. Poniżej znajdują się szafki, jedna z nich zawiera miejsce na zabudowaną zmywarkę. Druga pod zlewozmywakiem posiada miejsce na sortownik odpadów. Znajdziemy tutaj również szuflady, jedna z nich została specjalnie zaprojektowana aby móc nad nią umieścić płytę grzewczą. Wszystkie szuflady posiadają zwiększony udźwig, specjalne wyciszenie przy domykaniu I stalowe ścianki boczne. Zostały one również polakierowane w czarnym kolorze, nawiązującym do mebli. 

Wysokie szafy to miejsce do przechowywania produktów do gotowania. 

Jest tutaj zabudowana lodówka, wkomponowana bezpośrednio w szafkę meblową. Dalej jest też piekarnik i specjalna luka po środku ściany. Możemy w niej wyeksponować dodatki albo korzystać jako dodatkowy blat do gotowania. Przyda się szczególnie przy wyciąganiu czy wkładaniu potraw do piekarnika. Dla lepszego komfortu zawiera miejsce na gniazdka elektryczne.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...

Nr. 45 – Ciemne kolory dobrze komponują się z nowoczesną kuchnią z ekspozycji.

Nr. 45 - Ciemne kolory dobrze komponują się z nowoczesną kuchnią z ekspozycji.Cena: -30% (58400zł...

Nr. 60 – Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną przestrzeń.

Nr. 60 - Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną...

Nr. 70 – Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.

Nr. 70 - Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.Cena: -30%...