Nr. 39 – Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.

Cena: -30% (85700zł -30% = 59900zł)

Jedna ze ścian mieści w sobie szafki wiszące, oraz dolne. Pomiędzy nimi mamy szkło w białym kolorze. Świetnie pasuje ono do lakieru na pozostałych elementach. Jest też łatwe w utrzymaniu czystości, wytrzymałe i prezentuje się zupełnie inaczej niż glazura. Warto je rozważyć projektując swoje pomieszczenie, zwłaszcza gdy jest możliwość naniesienia na nie dowolnej grafiki. Specjalne oświetlenie zamontowane zostało nad blatem roboczym. Jest to ciekawy przykład na dekorację światłem. Dolne szafki nie posiadają listwy maskującej, ani nóżek, Mamy pod nimi pustą przestrzeń, która nadaje lekkości i bardzo nowoczesnego wyglądu. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, nie spotykane zazwyczaj w standardowych meblach. Całość utrzymana została w minimalistycznej stylistyce, jednak znalazło się także miejsce na szeroką płytę indukcyjną. Biały kolor jest uniwersalny, idealnie pasuje do niego drewniana struktura dolnych szafek. Górna część jeden spójny rząd wiszących szafek, służących jako miejsce do przechowywania potrzebnych rzeczy.

Znajdziemy tutaj blat kuchenny wykonany z kompozytu.

Jest on bardzo praktyczny w codziennym użytkowaniu. Nie poplamimy go, jest odporny na wysokie temperatury, zarysowania, czy uderzenia. Istotna jest również odporność na wilgoć. W przeciwieństwie do kamiennych blatów nie wymaga impregnacji. Wykonany jest poprzez połączenie kruszonego kamienia ze specjalnymi klejami wykonanymi na bazie żywicy. W tej kuchni z ekspozycji został umieszczony na długości całej jednej ściany, oraz na wyspie kuchennej. Zostały w nim wycięte otwory na zlewozmywak, okap wyspowy i dwa gniazdka wysuwane z blatu. Każda z tych rzeczy przyda się przy gotowaniu. Jest tutaj też mnóstwo przestrzeni roboczej, więc w jednym czasie może gotować kilka osób.

Funkcję jadalni pełni tutaj stół, który możemy dołączyć według własnych upodobań.

Jest on bardzo szeroki, ponieważ zajmuje aż trzy metry. Śmiało może przy nim usiąść cała rodzina do dowolnego posiłku. W razie gotowania większych posiłków, można go wykorzystać jako dodatkowy blat roboczy. Jeśli jednak nie posiadamy wystarczająco miejsca, w każdej chwili możemy go zdemontować. Jest to więc opcjonalne rozwiązanie. Pod drugą ścianą znajdziemy natomiast kilka wysokich szaf, w białym kolorze. Są one bardzo pojemne, jednocześnie stanowią ładne tło dla pozostałych elementów układu. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach

Nr. 8 - Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na...

Nr. 31 – Drewno świetnie pasuje do bieli w tej kuchni z wyprzedaży.

Nr. 31 - Jasny, naturalny kolor drewna świetnie pasuje do bieli obecnej w pozostałych elementach...

Nr. 107 – Zestaw mebli kuchennym z kwarcowym blatem

Nr. 107 - Zestaw mebli kuchennym z kwarcowym blatem. Cena: -40% (48400zł -40% = 29040zł)...

Nr. 42 – Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.

Nr. 42 - Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.Cena:  -60%...