Nr. 4 – Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.

Cena: -60% (36000zł -60% = 15220zł)

Interesującym elementem jest tutaj nakładka na wyspę. Jest to drugi poziom, na którym możemy spożywać posiłki. Jej wysokość jest większa od wyspy. Dzięki temu bez problemu możemy umieścić pod spodem krzesła, na których będziemy mogli usiąść podczas jedzenia. Jest to komfortowe ponieważ nie potrzebujemy udawać się do jadalni, jeżeli chcemy zjeść coś w krótkim czasie.

W kuchni poekspozycyjnej wyspa kuchenna sprawuje wiele funkcji, dlatego oprócz gotowania, możemy na niej również jeść.

Do nowoczesnej kuchni pasuje biały blat wykonany z kompozytu.  Dzięki tej technologii mogliśmy bez żadnych widocznych łączeń połączyć zlewozmywak wraz i blat kuchenny. Charakterystyczna dla nowoczesnych kuchni jest zmywarka. Tutaj również ją znajdziemy, dlatego zastosowany został jednokomorowy zlewozmywak.  Większe czyszczenie naczyń wykonamy w zmywarce, natomiast mniejsze możemy wyczyścić w zlewozmywaku.  Na blacie ugotujemy obiad dla całej rodziny. Jest to bardzo wygodne ze względu na oszczędność miejsca, ponieważ nigdzie indziej już blatu nie ma. Dlatego taki układ świetnie sprawdzi się nawet jako kuchnia otwarta. Wygląda wtedy jak modny nowoczesny mebel, nie przypomina tradycyjnych rozwiązań.

Wyprzedaż powystawowych mebli kuchennych obejmuje również rząd wysokich szafek.

Posiadają one wygląd drewna przez co wnętrze staje się bardziej przytulne. Wyjątkowo dobrze wyglądają też otwarte półki na samej górze. W każdej z nich zamontowane zostało trzy punktowe oświetlenie. Dzięki temu wyeksponować możemy ciekawe dodatki, które w jednej chwili odmienią cały wygląd. Środek stanowi natomiast piekarnik oraz mikrofala. Ładnie prezentuje się także biały kolor zabudowy ściennej dookoła.  Pod wyspą  kuchenną znajdziemy mnóstwo szafek z jednej strony, z drugiej natomiast szuflady. Miejsce w szufladzie zapewniają odpowiednio dobrane wkłady organizujące przestrzeń. Dzięki nim wykorzystujemy całą dostępną wysokość w meblach kuchennych z ekspozycji. Wszystko jest także odpowiednio poukładane, ma swoje miejsce. Nie musimy się obawiać, że sztućce pomieszają się, albo talerze zniszczą przy otwieraniu szuflady.

Podobne projekty:

Nr. 27 – Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamienia.

Nr. 27 - Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamieniaCena: -20% (53900zł -20%...

Nr. 28 – Interesująca kuchnia w której główna część to stojące szafy.

Nr. 28 - Interesująca kuchnia w której główna część to stojące szafy.    Cena: -20%...

Nr. 97 – Kuchnia z wyspą do siedzenia

Nr. 97 - Nowoczesna kuchnia z wyspą do siedzenia. Cena: -40% (42700zł -40% = 25620zł) Przy wyspie...

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...