Nr. 4 – Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.

Cena: -60% (36000zł -60% = 15220zł)

Interesującym elementem jest tutaj nakładka na wyspę. Jest to drugi poziom, na którym możemy spożywać posiłki. Jej wysokość jest większa od wyspy. Dzięki temu bez problemu możemy umieścić pod spodem krzesła, na których będziemy mogli usiąść podczas jedzenia. Jest to komfortowe ponieważ nie potrzebujemy udawać się do jadalni, jeżeli chcemy zjeść coś w krótkim czasie.

W kuchni poekspozycyjnej wyspa kuchenna sprawuje wiele funkcji, dlatego oprócz gotowania, możemy na niej również jeść.

Do nowoczesnej kuchni pasuje biały blat wykonany z kompozytu.  Dzięki tej technologii mogliśmy bez żadnych widocznych łączeń połączyć zlewozmywak wraz i blat kuchenny. Charakterystyczna dla nowoczesnych kuchni jest zmywarka. Tutaj również ją znajdziemy, dlatego zastosowany został jednokomorowy zlewozmywak.  Większe czyszczenie naczyń wykonamy w zmywarce, natomiast mniejsze możemy wyczyścić w zlewozmywaku.  Na blacie ugotujemy obiad dla całej rodziny. Jest to bardzo wygodne ze względu na oszczędność miejsca, ponieważ nigdzie indziej już blatu nie ma. Dlatego taki układ świetnie sprawdzi się nawet jako kuchnia otwarta. Wygląda wtedy jak modny nowoczesny mebel, nie przypomina tradycyjnych rozwiązań.

Wyprzedaż powystawowych mebli kuchennych obejmuje również rząd wysokich szafek.

Posiadają one wygląd drewna przez co wnętrze staje się bardziej przytulne. Wyjątkowo dobrze wyglądają też otwarte półki na samej górze. W każdej z nich zamontowane zostało trzy punktowe oświetlenie. Dzięki temu wyeksponować możemy ciekawe dodatki, które w jednej chwili odmienią cały wygląd. Środek stanowi natomiast piekarnik oraz mikrofala. Ładnie prezentuje się także biały kolor zabudowy ściennej dookoła.  Pod wyspą  kuchenną znajdziemy mnóstwo szafek z jednej strony, z drugiej natomiast szuflady. Miejsce w szufladzie zapewniają odpowiednio dobrane wkłady organizujące przestrzeń. Dzięki nim wykorzystujemy całą dostępną wysokość w meblach kuchennych z ekspozycji. Wszystko jest także odpowiednio poukładane, ma swoje miejsce. Nie musimy się obawiać, że sztućce pomieszają się, albo talerze zniszczą przy otwieraniu szuflady.

Podobne projekty:

Nr. 76 – Prosta forma i nowoczesne bryły to świetne połączenie w kuchni z ekspozycji.

Nr. 76 - Prosta forma i nowoczesne bryły to świetne połączenie w kuchni z ekspozycji.Cena: -40%...

Nr. 36 – Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 36 - Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.Cena: -30%...

Nr. 47 – Wyspa kuchenna została tutaj podzielona blatem z drewna.

Nr. 47 - Wyspa kuchenna została tutaj podzielona blatem z drewna.Cena: -30% (94800zł -30% =...

Nr. 94 – Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. 

Nr. 94 - Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. Cena: -30% (63800zł -30%...