Nr. 40 – Drewniane akcenty bardzo pasują do nowoczesnej kuchni z ekspozycji.

 

Cena: -20% (63200zł -20% = 50560zł)

Podobnie jest w tym przypadku. Pasuje tutaj także połączenie modnego drewna z białym granitowym blatem i białym kolorem wysokich szaf. Możemy też tutaj zastosować dowolne dodatki, aby w prosty i szybki sposób odmienić wystrój całego pomieszczenia. Sprzęty kuchenne są w kolorze stali, nadającym nowoczesnego akcentu. Oprócz fenomenalnego wyglądu, ważny jest tutaj codzienny komfort użytkowania pomieszczenia. Dlatego wszystko zostało rozplanowane tak, aby użytkownik musiał się jak najmniej męczyć i marnować czas. Piekarnik znajdziemy tutaj na wygodnej wysokości, więc nie musimy się niepotrzebnie schylać.

Ekspozycja kuchenna zawiera także wiele szuflad.

Posiadają one zwiększony udźwig. Pracują gładko, oraz cicho domykają się. Dostępne są one po obu stronach wyspy kuchennej, zapewniając ogromną ilość miejsca. Bez problemu zmieścimy tutaj wszystkie komplety naczyń, produkty do gotowania, czy sztućce. Do wszystkiego będziemy mieli łatwy dostęp, więc gotowanie będzie prawdziwą przyjemnością. Ułatwi je także płyta gazowa z kilkoma palnikami, ze specjalną stalową nakładką na blat. Zapewnia ona osłonę przed temperaturą i jakimikolwiek uszkodzeniami. Zlewozmywak jest szeroki, chociaż posiada jedna komorę. Obok znajdziemy miejsce na stojak do umytych naczyń. Zostało tutaj też przewidziane miejsce na zmywarkę, dlatego rzadko zmywać będziemy ręcznie. Artykuły gospodarstwa domowego są jednak opcjonalne i nie wchodzą w skład kuchni z ekspozycji. Nowoczesny wygląd idealnie uzupełnia okap wyspowy zwisający z sufitu. Działa on na specjalne filtry węglowe, oraz posiada nietypowy okrągły kształt. To właśnie takie akcenty stylistyczne nadają całości niepowtarzalnego wyglądu.

Ostatnimi czasy bardzo modnym rozwiązaniem jest umieszczenie wyspy kuchennej w centralnej części pomieszczenia.

Szczególnie jeśli meble nie posiadają uchwytów. Tak jest również w tym przypadku, dzięki specjalnej technologii wykonania. Każdy z frontów posiada odpowiedni kształt, otwieramy je chwytając bezpośrednio drzwiczki lub naciskając je.  Pozwoliło to zachować lekką bryłę przedzieloną wąskimi pustymi przestrzeniami. Jest to charakterystyczne dla najnowszych trendów w projektowaniu. Za sprawą odpowiedniego wyglądu możemy zachować minimalistyczną formę, oraz interesujący styl. 

Podobne projekty:

Nr. 33 – Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.

Nr. 33 - Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.Cena: -30% (67900zł -30%...

Nr. 53 – Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystyka.

Nr. 53- Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystykaCena: -40% (46800zł -40%...

Nr. 50 – Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.

Nr. 50 - Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.Cena: -40% (67300zł -40% = 40380zł) ...

Nr. 66 – Najlepsze materiały łączą się tutaj z fascynującym wzornictwem.

Nr. 66 - Najlepsze materiały łączą się tutaj z fascynującym wzornictwem.Cena: 40% (117000zł -40% =...