Nr. 42 – Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.

Cena:  -60% (38800zł -60% = 15220zł)

 

Podobnie jest tutaj, ekspozycja kuchenna dostępna na wyprzedaży zawiera rząd trzech szaf i dużą wyspę. W szafie znajdziemy wysoką lodówkę, kosz obrotowy i szafę z półkami. Drzwiczki nie posiadają uchwytów. Dzięki temu całość wygląda modnie. Fronty meblowe zostały zaprojektowane w szczególny sposób i same są uchwytem. Posiadają specjalny kształt, który umożliwia ich otwarcie. W modnych nowoczesnych kuchniach ważne jest aby nie było zbyt wielu zbędnych ozdób i wystających krawędzi. Podobnie jest i tutaj. Pasuje do tego matowa struktura lakieru. Jest on w neutralnym kolorze, stanowiąc tło dla głównego elementu tej zabudowy. Możemy zestawić go z dowolnymi dodatkami. Prawie zawsze będzie wyglądał fenomenalnie.

Dominują proste kształty i gładkie powierzchnie.

Szczególnie widać to na przykładzie drugiego poziomu wyspy kuchennej. Składa się on z dodatkowego blatu. Możemy na nim przygotowywać posiłki lub traktować jako jadalnie. Jest idealny aby zjeść przy nim szybki posiłek, czy też poczytać poranną gazetę. Zamiast nogi meblowej mamy duży kawałek nowoczesnego szkła. Nadaje to świetnego, niepowtarzalnego wyglądu. Całość została podwyższona, dlatego zastosowano specjalne krzesła barowe. Posiadają one regulowaną wysokość i świetnie się do tego nadają. Na blacie standardowo znalazło się miejsce dla płyty indukcyjnej wraz ze zlewozmywakiem. U góry zamontowany został okap wyspowy działający na specjalne filtry węglowe.

 

Szuflady zawierają w sobie wiele ciekawych elementów.

Jedna z nich zawiera kilka pojemników, służących do utrzymania lepszego porządku. Możemy tutaj posegregować posiadane rzeczy. Będziemy też mieli do nich łatwiejszy dostęp. Szuflady posiadają zwiększony udźwig. Pracują gładko, oraz cicho domykają się do krawędzi. Ich boki zostały polakierowane w czarnym kolorze. Kontrastuje on ze stalowym blatem. Takie blaty często używane są w restauracjach, ponieważ są niezwykle trwałe i sterylne. Jest to świetne rozwiązanie dla osób dużo gotujących. Szczególnie świetnie wygląda sprzęt wkomponowany w taki sposób, jakby był integralną częścią blatu. Specjalny gatunek stali jest wytrzymały, odporny na temperaturę i odbarwienia. Możemy zatem bez obaw przystąpić do gotowania.

Podobne projekty:

Nr. 95 – Meble kuchenne z ekspozycji w stylu skandynawskim.

Nr. 95 - Meble kuchenne z ekspozycji w stylu skandynawskim.Cena: -30% (59300zł -30% = 41510zł)...

Nr. 73 – Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.

Nr. 73 - Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.Cena: -30% (59700zł -30% = 41790zł)...

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...

Nr. 39 – Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.

Nr. 39 - Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.Cena: -30%...