Nr. 43 – Matowe odcienie mebli kuchennych świetnie komponują się z kamiennymi blatami

 

Cena: -30% (48900zł -30% = 34230zł)

Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży zawiera dużą wyspę, która ma dwa poziomy. Jeden z nich zawiera granitowy blat, do którego można dostawić krzesła. Stworzymy wtedy miejsce zarówno do jedzenia posiłków, jak i do przygotowywania ich. Jest również świetnie aby napić się przy nim porannej kawy. Kamień jest także bardzo atrakcyjnym, nowoczesnym dodatkiem. Niczym stylowa rzeźba uzupełnia nam wygląd całości. Jest tutaj gniazdko wysuwane z blatu, do którego podłączymy sprzęt podczas gotowania. Dla kontrastu blat na wyspie jest antracytowy i również wykonany został z granitu. Zapewnia to ogromną trwałość, odporność na uderzenia. Możemy spokojnie przygotowywać na nim obiad bez obaw o jego uszkodzenie czy odbarwienie,. Jest także odporny na wysokie temperatury. Została na nim zamontowana gazowa płyta grzewcza. Posiada ona cztery praktyczne palniki, które pozwolą na ustawienie nawet bardzo dużych garnków. od spodu blatu został zamontowany stalowy zlewozmywak.

Szuflada pod zlewozmywakiem posiada specjalne wyprofilowanie, dzięki czemu wykorzystujemy całą przestrzeń dookoła jego komory.

Szuflada poniżej zawiera metalowe sortowniki na odpady. Pozwalają one zachować odpowiednią sterylność i czystość, a przy tym dbać o ekologię. W środkowej szafce znajdziemy zabudowaną zmywarkę. Dzięki niej nie wszystkie naczynia będziemy musieli myć w zlewozmywaku. Ciekawą opcją jest kolejna wysoka szuflada, która posiada aż dwa poziomy. Dzięki temu możemy wykorzystać całą wysokość szuflady zyskując dwa razy więcej miejsca. Pomoże w tym zwiększony udźwig, w który wyposażona została każda szuflada. Druga strona wyspy zawiera standardowe szafki.

W tle kuchni z ekspozycji znajdziemy stojące szafy.

Zawierają one piekarnik, oraz matowe meble bez uchwytów. Znalazło się tutaj miejsce dla zabudowanej lodówki. Pozostałe szafy zawierają półki pełniące rolę spiżarni, czy służące do przechowywania naczyń. Meble nie posiadają uchwytów, co nadaje im nowoczesnego charakteru. Matowy lakier jest łatwy w utrzymaniu czystości i odporny na zarysowania. Opcjonalnie możemy wyposażyć meble w dodatkowe wysuwane kosze. Ułatwią korzystanie z każdego centymetra wnętrza szaf. Nie będziemy musieli sięgać w głąb, tylko zyskamy wygodny dostęp do półki z każdej strony. Istotną zaletą jest też możliwość regulacji wysokości każdej z półek. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 80 – Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.

Nr. 80 - Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.Cena: -30% (68300zł -30% = 47810zł) ...

Nr. 44 – Czarna kolorystyka świetnie pasuje do nowoczesnej ekspozycji kuchennej.

Nr. 44 - Czarna kolorystyka świetnie pasuje do nowoczesnej ekspozycji kuchennej.Cena: 44 -60%...

Nr. 79 – Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie stali.

Nr. 79 - Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie staliCena: -30% (54900zł -30%...

Nr. 53 – Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystyka.

Nr. 53- Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystykaCena: -40% (46800zł -40%...