Nr. 44 – Czarna kolorystyka świetnie pasuje do nowoczesnej ekspozycji kuchennej.

Cena: 44 -60% (42700zł -60% = 17080zł) 

Nie znajdziemy tutaj uchwytów ani zbędnych dodatków. Wszystko utrzymane jest w minimalistycznej formie, którą uzupełnia drugi poziom wyspy kuchennej. Jest nim blat z litego drewna. To właśnie naturalna struktura drewna nadaje przytulnego charakteru. Zastępuje on także stół i możemy przy nim jeść jedzenie. W razie potrzeby łatwo możemy go zdemontować, jednak swoją obecnością idealnie uzupełnia modny wygląd. Pełni on zarówno funkcje praktyczne, jak i ozdobne. Możemy na nim gotować, traktując jako dodatkowy blat roboczy. Drewno jest grube, zostało odpowiednio zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem.

Wyspa kuchenna mieści w sobie stalowy blat kuchenny.

Jest to rozwiązanie znane z restauracji, w których trzeba gotować wiele dań. Stalowe blaty są bardzo sterylne, łatwo utrzymamy na nich czystość. Nie odbarwiają się, są odporne na uderzenia. Spokojnie możemy odstawiać na nie rozgrzane garnki, ponieważ są także odporne na wysoką temperaturę. Mamy więc pewność, że kuchnia z wyprzedaży posłuży nam przez długie lata. Pod blatem znajduje się zamontowany stalowy zlewozmywak, który również jest wygodny w codziennym użytkowaniu. Obok jest także szeroka płyta indukcyjna. Wszystkie sprzęty kuchenne zostały zaprojektowane w specjalnej odległości. Dzięki temu unikamy zbędnych ruchów oraz zmęczenia. Gotowanie jest proste, wygodne i szybkie. Kuchnia została zaprojektowana na bazie trójkąta łączącego podstawowe elementy takie jak lodówka, zlewozmywak i piekarnik.

Dwie szuflady umieszczone zostały pod płytą indukcyjną.

Ich specjalny kształt pozwala wykorzystać całą przestrzeń szafki. Pozostałe dolne szafki zapewnią ogromną ilość miejsca na wszystkie rzeczy przydatne przy gotowaniu. Zostały wykorzystane obydwie strony wyspy kuchennej, dlatego żadna przestrzeń nie jest zmarnowana. Obok znajdziemy także wysokie szafy, w których również trzymać możemy przydatne składniki. Szczególnie docenią to osoby lubiące mądrze wykorzystywać dostępne miejsce. Układ jest uniwersalny i można go rozbudować o dowolne elementy. Pomimo tego już w obecnym stanie ekspozycja z wyprzedaży jest w pełni funkcjonalna a przy tym piękna. Zapewnia wygodę gotowania oraz atrakcyjny wygląd. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 17 – Szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży.

Nr. 17 - Mnóstwo otwartych półek oraz szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z...

Nr. 78 – Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 78 - Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycjiCena: -40% (58940zł -40% = 35360zł) Układ...

Nr. 83 – Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblową

Nr. 83 - Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblowąCena: -30%...

Nr. 31 – Drewno świetnie pasuje do bieli w tej kuchni z wyprzedaży.

Nr. 31 - Jasny, naturalny kolor drewna świetnie pasuje do bieli obecnej w pozostałych elementach...