Nr. 45 – Ciemne kolory dobrze komponują się z nowoczesną kuchnią z ekspozycji.

Cena: -30% (58400zł -30% = 40880zł) 

awiera ona prosty układ w którym dominuje wyspa kuchenna. Posiada ona wiele funkcji ponieważ znajdują się na niej różne elementy. Na górze znajduje się długi blat. Na nim ulokowana została płyta grzewcza i zlewozmywak. Cały blat roboczy dostępny w tej kuchni również jest na wyspie. Możemy zatem gotować nawet duże obiady, koncentrując się wyłącznie na pracy przy wyspie kuchennej. Pozwala to oszczędzić miejsce, oraz nie pokonywać niepotrzebnych odległości. Kuchnia z ekspozycji została dobrze rozplanowana, więc mamy tutaj zachowane odpowiednie odstępy między kluczowymi elementami. 
W

Wyspa kuchenna dzieli się na część do gotowania, oraz część do jedzenia.

Jako jadalnia służy tutaj odcinek blatu. Do którego dostawić możemy krzesła. Bez problemu zmieści on kilka osób przy wspólnym śniadaniu. Przewidziano przestrzeń dla sześciu krzeseł. Blat wykonany jest z drewna. Nadaje to przytulny, ciepły charakter wnętrzu. Pod spodem znalazły się pojemne szafki, mogące pomieścić wiele rzeczy. Możemy też w nich zainstalować dodatkowe akcesoria przydatne w codziennym użytkowaniu. Meble nie posiadają uchwytów, co jest bardzo nowoczesny akcentem. Dodatkowo lakier jest matowy i odporny na wszelkie zabrudzenia. 

Pod ścianą znajduje się wysoka szafa z otwartymi półkami. 

Można na niej ustawić dowolne ozdoby. Całkowicie odmienimy tym wygląd pomieszczenia, ponieważ ciemny kolor jest uniwersalnym tłem do wszelkich ozdób. Jest tutaj piekarnik na wygodnej wysokości. Nie będziemy więc musieli niepotrzebnie schylać się aby włożyć lub wyjąć potrawy. Zabudowana lodówka nie zaburza nam wyglądu stylowych mebli, jednocześnie jest duża i praktyczna. Docenią to osoby potrzebujące przechowywać wiele składników. W kolejnej szafie można zamontować wysuwany kosz, który z pewnością zwiększy pojemność mebli. Można również stworzyć dodatkowe meble, które uzupełnią nam układ o kolejne ściany. Istnieje możliwość wykonania zupełnie nowej kuchni na bazie ekspozycji kuchennej.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 32 – Ekspozycja meblowa jest wyjątkowa, ze względu na użyty materiał. 

Nr. 32 - Ekspozycja meblowa jest wyjątkowa, ze względu na użyty materiał.    Cena: -20% (52700zł...

Nr. 38 – Ciemne kolory w ekspozycjach kuchennych są ostatnimi czasy bardzo modne.

Nr. 38 - Ciemne kolory w ekspozycjach kuchennych są ostatnimi czasy bardzo modne.Cena: -60%...

Nr. 28 – Interesująca kuchnia w której główna część to stojące szafy.

Nr. 28 - Interesująca kuchnia w której główna część to stojące szafy.    Cena: -20%...

Nr. 52 – Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycji.

Nr. 52 - Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycjiCena: -30% (59700zł -30% = 47760zł)...