Nr. 46 – Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.

Cena: -20% (55300zł -20% = 44240zł)

Posiada ona prostą, niczym nie zaburzoną bryłę szaf stojących pod oknem. Dla lepszego wyglądu nie posiadają one nawet uchwytów. Zamiast tego zamontowany został specjalny system w którym otwieramy meble poprzez naciśnięcie drzwiczek. W utrzymaniu czystości pomoże specjalny lakier matowy, na którym nie pojawiają się zabrudzenia. Meble te posiadają zwiększoną wysokość, dlatego wygodnie pomieścimy w niej wszystkie potrzebne rzeczy. Istnieje możliwość modyfikacji ekspozycji i dopasowania wysokości do Twojego pomieszczenia. Uniwersalny biały kolor to świetne tło dla wyspy łączącej w sobie wiele funkcji. Wysokie szafy natomiast pomieścić mogą także zabudowaną kuchenkę mikrofalową. Wnętrza pozostałych szafek zawierają półki, jednak możemy je dowolnie zaaranżować. Istnieje możliwość wyposażenia wnętrza szaf w dodatkowe kosze.

Wyspa kuchenna składa się przede wszystkim z dużego granitowego blatu.

Ze względu na swoją trwałość perfekcyjnie nadaje się on aby gotować na nim duże obiady. Posiada on gotowe wycięcia na zlewozmywak wraz z baterią, oraz płytę indukcyjną. Stylowym dodatkiem jest drewniany drugi poziom wyspy kuchennej, służący jako stół. Nadaje się on aby jeść przy nim szybkie posiłki lub napić się kawy. Możemy dostawić do niego odpowiednie krzesła. Stanowi on świetny dodatek do minimalistycznego wyglądu. Skutecznie przełamuje on chłodne odcienie mebli, dodając przytulnego wyglądu. Jedna strona wyspy zawiera wyłącznie dolne szafki, które służą do przechowywania rzeczy przydatnych przy gotowaniu,

Znajdziemy tutaj aż cztery szuflady.

Dodatkowo dwie z nich zawierają wewnętrzne ukryte szuflady. Znajdują się one pod zlewozmywakiem i płytą indukcyjną. Zostały zastosowane aby wykorzystać w pełni wnętrze i nie marnować miejsca dookoła tych sprzętów. Dolne szuflady zawierają metalowe pojemniki służące do przechowywania w nich rzeczy przydatnych w gotowaniu. Pozwala to zachować czystość i sterylność wnętrza. Wszystkie szuflady posiadają zwiększony udźwig, oraz cicho domykają się. Znalazło się tutaj również miejsce dla zmywarki. Nie musimy zatem wszystkim naczyń myć w zlewozmywaku. Bardziej służy on płukaniu warzyw do obiadu.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 84 – Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.

Nr. 84 - Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.Cena: -40% (59900zł -30% = 41930zł)...

Nr. 9 – Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich latach.

Nr. 9 - Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich...

Nr. 9 – Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich latach.

Nr. 9 - Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich...

Nr. 63 –  Awangardowy wygląd kuchnia z ekspozycji posiada dzięki nietypowym rozwiązaniom.

Nr. 63 -  Awangardowy wygląd kuchnia z ekspozycji posiada dzięki nietypowym rozwiązaniom.Cena: ...