Nr. 47 – Wyspa kuchenna została tutaj podzielona blatem z drewna.

Cena: -30% (94800zł -30% = 66360zł)

Taki akcent sprawia, że jest ona dużo bardziej przytulna. W razie potrzeby możemy tą dokładkę zdjąć i połączyć obie części wyspy kuchennej. Warto ten drewniany kawałek jednak zostawić ponieważ urozmaica on ciemną kolorystykę, oraz dobrze z nią kontrastuje. Zachęca aby siąść przy tym blacie i napić się kawy. Jest to także w pełni funkcjonalny blat kuchenny, który wykorzystywać możemy przy gotowaniu posiłków. Jeśli połączymy to z pozostałymi blatami, zyskujemy ogromną ilość miejsca do gotowania. Dzięki temu sama wyspa kuchenna jest w stanie w połączeniu ze stojącymi szafami zastąpić w pełni wymiarową tradycyjną kuchnię.

Odpowiednie planowanie układu pozwala zwiększyć użyteczność ekspozycji meblowej.

Równie ważna jest odpowiednia odległość między kluczowymi strefami kuchni. Wszystko po to aby unikać zbędnych kroków i wszystko mieć w zasięgu ręki. Pozwala to zamienić pracę w kuchni w prawdziwą przyjemność. Kuchnia z ekspozycji posiada już wycięte  w blacie miejsca ba zlewozmywak, oraz płytę indukcyjną. Warto też uzupełnić całość o okap wyspowy umieszczony w suficie. Opcjonalnie można wykorzystać okap wysuwany z blatu. Oba są tak samo wydajne. Dolna część to przede wszystkim szuflady, które są pojemne i pomieszczą wszystkie potrzebne składniki.

Meble pokryte są matowym lakierem.

Jest on odporny na zarysowania, czy zabrudzenia. Wygląda przy tym świetnie i jest dobrą bazą pod kolejne dodatki. Możemy zastosować wiele kreatywnych ozdób. Szafy w tle sięgają prawie do sufitu, więc w górnej części możemy trzymać rzadziej używane rzeczy. Wykorzystując tak dużą wysokość nie marnujemy żadnej dostępnej przestrzeni. Całość wygląda przy tym wciąż stylowo i nowocześnie. Całość utrzymana jest w minimalistycznym stylu, jednak postawiono tutaj na wysokiej klasy okucia meblowe. To właśnie dbałość o detale świadczy o charakterze tego pomieszczenia. Interesującą rzeczą są wysuwane szuflady wewnątrz wysokich szaf. Ich wysokość może być regulowana. Wysuwając je na pełną odległość, jesteśmy w stanie sięgnąć po potrzebne rzeczy z każdej strony. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 54 – Kuchnia z ekspozycji zbudowana na otwartym planie.

Nr. 54 - Kuchnia z ekspozycji zbudowana na otwartym planie.Cena: -20% (58600zł -20% = 46880zł)...

Nr. 91 – Interesujące kamienne fronty w ekspozycji kuchennej.

Nr. 91 - Kamienne fronty w ekspozycji kuchennej były możliwe do uzyskania dzięki technologii...

Nr. 42 – Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.

Nr. 42 - Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.Cena:  -60%...

Nr. 62 – Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. 

Nr. 62 - Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. Cena: -30% (68800zł -60% = 27740zł)...