Nr. 48 – Nowoczesny układ kuchni świetnie uzupełniają drewniane elementy.

Cena: -20% (49800zł -20% = 39840zł)

Dominuje tutaj kolorystyka białego lakieru, który kontrastuje z ciemnym drewnem. Sterylny kolor zostaje tutaj połączony z przytulnym naturalnym wzorem. Całość dopełnia także szklana płyta przy wyspie kuchennej. Odpowiednie proporcje każdego materiału sprawiają, że ekspozycja kuchenna wygląda tak fascynująco. Biały lakier został zastosowany  na szufladach przy wyspie kuchennej, nadając im lekko piękne oświetlenie w niebieskim kolorze. Przebiega oni mają przez całą dolną listwę maskującą. Jest to przykład udanej dekoracji światłem. Nie znajdziemy tutaj wiele dodatków, prawdziwą ozdobą są detale, Świetnie wygląda jasne oświetlenie, w zestawieniu ze szkłem i pozostałymi elementami. Detale są tutaj tak samo ważne, jak proporcje. 

Proste kształty są w ostatnich latach modne.

Nie znajdziemy tutaj  uchwytów. Drzwiczki posiadają specjalny kształt, który umożliwia  łatwe otwarcie. Duża ilość szuflad zapewnia przestrzeń do magazynowania składników ulubionych potraw. Szuflady mają lakierowane boki, specjalny system zapewnia zwiększony udźwig. Bez problemu w każdej z szuflad zmieścimy do czterdziestu kilogramów. Blat jest wykonany z takiego samego gatunku drewna jak fronty. Duży dwukomorowy zlewozmywak wykonany jest ze stali. Wygodnie umyjemy w nim nawet dużą ilość naczyń. Nie będziemy musieli tego często robić, ponieważ znajduje się również miejsce na zmywarkę. Część Wyspy zawiera blat z białego laminatu, pełni ona funkcję jadalni. Pod spodem jest szklana tafla, która może służyć jako nóżka meblowa.

Wykorzystanie szklanego dodatku jest fantastyczną ozdobą.

Podkreśla on nowoczesny charakter wnętrza. Dobrze komponują się również szafy stanowiące tło ekspozycji kuchennej.  Utrzymane są w minimalistycznej formie, jednak w ich wnętrzu możemy umieścić mnóstwo akcesoriów. Warto pamiętać o tym, gdy posiadamy ograniczone miejsce w pomieszczeniu. Specjalne obrotowe lub wysuwane kosze ułatwiają nam codzienne gotowanie, oraz znacznie zwiększą pojemność wnętrza mebli.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 67 – Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.

Nr. 67 - Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.Cena: -30% (49890zł...

Nr. 88 – Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.

Nr. 88 - Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.Cena: -40% (68500zł...

Nr. 55 – Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.

Nr. 55 - Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.Cena: -20% (63400zł...

Nr. 65 – Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.

Nr. 65 - Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.Cena:  -30% (57600zł -30% =...