Nr. 49 -Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.

Cena:-40% (984000zł -40% = 59040zł)

 

Podobnie jest w przypadku tej ekspozycji. Nie znajdziemy  tutaj uchwytów, szafki otwieramy poprzez specjalny system okuć meblowych. Kuchnia z wyprzedaży zawiera wyspę kuchenną oraz wysokie stojące szafy. Jest ona bardzo praktyczna i świetnie rozplanowana. Przede wszystkim urządzeni zostały umieszczone w odpowiedniej odległości od siebie. Wszystkie szuflady oraz ich zawartość także zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie użytkownika. Każdy dostępny centymetr jest tutaj wykorzystany, aby maksymalnie ułatwić gotowanie. Piekarnik został umieszczony na odpowiedniej wysokości, abyśmy nie musieli nadwyrężać kręgosłupa  przy wyciąganiu dań. Ciemna kolorystyka jest w ostatnich latach popularna, dobrze komponuje się z drewne. I kamieniem

Stojącą szafa zawiera fronty meblowe odsuwane na boki. Wewnątrz znajdziemy ukryty blat kuchenny.

Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala zwiększyć dostępną przestrzeń roboczą. Nie wymaga przy tym kompromisu pomiędzy funkcjonalnością a wyglądem. Nadal z zewnątrz posiadamy modną szafę, jednak po otwarciu uzyskujemy dostęp do wszystkich funkcji. Wnętrze zostało wyłożone kamieniem aby zabezpieczyć ściany oraz nadać fenomenalnego wyglądu. Ekspozycja prezentuje wszystko co najlepsze w nowoczesnym wzornictwie. Poniżej blatu znajdują się jeszcze trzy szuflady, które możemy zaaranżować według własnej wizji. Oprócz szuflad obok znajdziemy praktyczny wysuwany kosz, również zamontowany we wnętrzu szafy.

Wyspa kuchenna ma aż trzy metry długości.

W połączeniu z najwyższej jakości spiekiem kwarcowym na blacie, tworzy świetne miejsce do gotowania potraw. Taki blat jest odporny na wysoką temperaturę oraz większość uszkodzeń. Posłuży nam z pewnością dziesiątki lat. Miłym akcentem jest dokładka w formie drewnianego drugiego poziomu, służącego jako miejsce do jedzenia posiłków. Poniżej z jednej strony znajdują się szuflady. Z drugiej standardowe dolne szafki. Jest to świetne miejsce aby trzymać zastawę stołową, czy też rzeczy rzadziej używane. W szufladach natomiast warto trzymać przyrządy do gotowania i składniki potraw. Specjalne okucia zapewniają cichą pracę oraz ogromną wytrzymałość. Mamy tutaj stylowo wyglądającą kuchnię, która funkcjonalnością nie ustępuje tym znanym z restauracji. Będzie ona świetnej wyglądać przy organizowaniu w niej przyjęcia dla sąsiadów lub gotując duży obiad wspólnie z rodziną.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 11

Nr. 114 – Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu

Nr. 114 - Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu. Cena: -40% (148200zł -40% =...

Nr. 107 – Zestaw mebli kuchennym z kwarcowym blatem

Nr. 107 - Zestaw mebli kuchennym z kwarcowym blatem. Cena: -40% (48400zł -40% = 29040zł)...

Nr. 74 – Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.

Nr. 74 - Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.Cena: -40%...

Nr. 54 – Kuchnia z ekspozycji zbudowana na otwartym planie.

Nr. 54 - Kuchnia z ekspozycji zbudowana na otwartym planie.Cena: -20% (58600zł -20% = 46880zł)...