Nr. 5 – Tą kuchnie z ekspozycji cechują proste kształty.

Cena: -60% (49430zł -60% = 19770zł)

Geometryczne bryły mebli powystawowych pozbawione są przesadnych dodatków, jednak zyskują elegancki wygląd poprzez odpowiednią proporcję materiałów.  podobnie jest tutaj, ponieważ na prawie całej powierzchni dominuje matowy odcień szarości. Fronty są gładkie, nie posiadają uchwytów. Oznacza to, że otwieramy je na dotyk. Aby otworzyć szafkę, wystarczy delikatnie wcisnąć front meblowy. System bez uchwytowy pozwolił uzyskać gładki wygląd jednolitej powierzchni. Idealnie pasuje to do stylistyki Bauhaus, czyli nurtu projektowania stawiającego na proste i nowoczesne bryły bez zbędnych zaokrągleń.

Wyspa kuchenna dzieli się na dwie części.

W pierwszej blaty wykonane są z kompozytu czyli drobno pokruszonego kamienia sklejonego klejem żywicznym. Pozwoliło to uzyskać gładką powierzchnię łatwą do  formowania na dowolny kształt, zachowując przy tym większość cech blatu kamiennego. Po środku tej przestrzeni mamy zlewozmywak. Są tutaj aż dwie baterie o różnej wysokości, zatem zamieścimy w zlewie wiele rzeczy. Dookoła natomiast jest mnóstwo miejsca na gotowane produkty. Dodatkową zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości na blacie. Z łatwością wszystko zetrzemy, a powierzchnia jest niezwykle odporna na zarysowania. Dzięki temu bez obaw możemy kroić rzeczy bezpośrednio na blacie.

Wszystko w kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży 50% zaplanowane jest tak, aby być w zasięgu ręki.

Druga część wyspy wykonana jest z grubego granitu. Jest on trochę wyższy od pozostałej części, stanowiąc swojego rodzaju drugi poziom. Na blacie znajduje się płyta indukcyjna. Kamień nadaje całości pomieszczenia elegancji. Blisko płyty indukcyjnej jest także piekarnik i mikrofala. Podobnie jest w przypadku wysokich szaf, które mieszczą w sobie wiele rzeczy. Znajdziemy tutaj wysuwane wysokie szuflady ukryte za normalnymi drzwiczkami. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa możliwości wykorzystania wnętrza szafki.

Podobne projekty:

Nr. 74 – Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.

Nr. 74 - Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.Cena: -40%...

Nr. 87 – Komfort połączony został z pięknym projektem.

Nr. 87 - Komfort połączony został z pięknym projektemCena: -30% (43500zł -30% = 21750zł) W dobrze...

Nr. 7 – Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji dostępnych na wyprzedaży

Nr. 7 - Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji...

Nr. 27 – Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamienia.

Nr. 27 - Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamieniaCena: -20% (53900zł -20%...