Nr. 50 – Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.

Cena: -40% (67300zł -40% = 40380zł) 

Przede wszystkim długi ciąg mebli z zewnątrz wygląda jak ładnie wykonana zabudowa kuchenna. Mamy tutaj gładkie fronty w matowym kolorze. Jest on łatwy w utrzymaniu czystości. Do tego są również elementy z drewna i stylowe półki. Oprócz tego został tutaj umieszczony piekarnik w zabudowie na wygodnej wysokości. Sięgniemy do niego bez potrzeby schylania się. Obie strony tej ściany zawierają odsłonięte półki, na których postawić możemy ulubione ozdoby. Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy regularnie zmieniali dodatki, bawiąc się nimi i odmieniając zupełnie charakter całej kuchni. Dyskretna dekoracja światłem ma miejsce na całej górnej przestrzeni tych mebli. Białe światło jest szczególnie efektowne wieczorem, świetnie podkreślając linię mebli.

Prawdziwa niespodzianka czeka nas dopiero po otwarciu drewnianej szafy.

Wewnątrz znajduje się wysuwany blat kuchenny. Jest także miejsce na umyte naczynia. W trakcie gotowania możemy wysunąć blat, mając do dyspozycji dodatkową przestrzeń roboczą. Cała wnęka również została zabudowana drewnem, co chroni ją przed uszkodzeniami. Nie potrzebujemy przy tym żadnych dodatkowych mebli lub zapełniać dodatkowego miejsca. Jest to modne i niespotykane wcześniej rozwiązanie, które bardzo ułatwia gotowanie większych posiłków. Pomoże w tym również pojemna zabudowana dwuskrzydłowa lodówką, oraz szafki dookoła piekarnika. Zmieszczą się tutaj nasze wszystkie przyrządy do gotowania, czy składniki ulubionych potraw.

Wyspa kuchenna zawiera w sobie ciekawy wzór.

Jest on wykonany z drewna nałożonego na blat ze spieku kwarcowego. Odpowiednia mieszanka kruszonych skał granitowych i dodatków zapewnia nam gładką powierzchnię możliwą do barwienia. Posiada również wszelkie cechy kamienia, takie jak wytrzymałość, oraz odporność na wysokie temperatury. Taki sam materiał użyty został zarówno jako blat roboczy, jak i po bokach wyspy. Specjalna technologia umożliwiła wykonanie zlewozmywaka z dokładnie takiego samego materiału. Bateria kuchenna wystaje natomiast bezpośrednio z blatu. Dbałość o takie detale nadaje tej kuchni z wyprzedaży dużego prestiżu i funkcjonalności. Po boku znalazło się miejsce na płytę indukcyjną. Wszelkie zapachy pochłonie okap wystający z blatu. Wysuwamy go na czas gotowania. Gdy jest niepotrzebny, nie musi zaburzać bryły mebli. Możemy go schować i cieszyć się niczym nie zaburzoną powierzchnią. Wygodnym rozwiązaniem są gniazdka elektryczne zamontowane bezpośrednio na blacie. Je również możemy wsunąć gdy nie będą potrzebne.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 113 – Ergonomiczna kuchnia bauhaus z wyprzedaży

Nr. 113 - Ergonomiczna kuchnia bauhaus z wyprzedaży. Cena: -40% (58700zł -40% = 35200zł)...

Nr. 88 – Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.

Nr. 88 - Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.Cena: -40% (68500zł...

Nr. 83 – Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblową

Nr. 83 - Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblowąCena: -30%...

Nr. 83 – Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblową

Nr. 83 - Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblowąCena: -30%...