Nr. 51 – Środkowa część pomieszczenia zawiera wyspę kuchenną z ekspozycji.

Cena: 30% (58900zł -30% =41220zł)

Jej blat wykonany jest z kompozytu. Tworzy go mieszanina kamienia naturalnego z klejem żywicznym. Taka mieszanka pozwala się również barwić poprzez użycie pigmentów. Po obu stronach został zastosowany taki sam blat, do tego doszły półki i szuflady. Jest on w pełni odporny na wysoką temperaturę, oraz wilgoć. Od górnej strony znajduje się niewielki zlewozmywak, idealny aby umyć w nim warzywa przed gotowaniem. Szeroką płyta indukcyjna pomieści na raz kilka garnków. Przyda się to przy gotowaniu większej ilości potraw.

Fenomenalnie wyglądają tutaj szklane fronty wtopione w ścianę.

Nie widzimy boków mebli, co nadaje wrażenie lekkości. Od zewnątrz widzimy jedynie gładką tafle szkła. Jest to piękny nowoczesny akcent, który świetnie wygląda. We wnętrzu mieści się lodówka oraz standardowa szafa. Posiada ona możliwość zamontowania dodatkowego kosza. Podobne kosze znajdują się w szufladach pod wyspą. Pozwalają utrzymać wszystko w odpowiednim porządku. Szafy pozwalają przechowywać w nich rzeczy przydatne przy gotowaniu. Kawałek drewnianego blatu służy zarówno do gotowania na nim jak i jedzenia posiłków. Zmieściły się trzy krzesła, a swoim kolorem blat ten ocieplił wnętrze. 

Druga ze ścian zawiera ciąg mebli z witrażem. 

Możemy umieścić na nim ozdoby, które będą widoczne przed szybę. Pozwala to prosto i łatwo zmieniać charakter kuchni. Szkło świetnie łączy się tutaj z odcieniami szarości. Jeśli posiadamy odpowiednią ilość miejsca w naszym pomieszczeniu, istnieje możliwości domówienia kolejnych mebli do już istniejącego zestawu z wyprzedaży. Obecny układ zawiera jednak wszystkie niezbędne rzeczy. Został on dobrze przemyślany. Urządzenia posiadają odpowiednią odległość, dzięki której unikamy zbędnego wysiłku. Docenią to osoby lubiące dużo gotować.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 29 – Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna.

Nr. 29 - Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna  Cena: -60%...

Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie.

Nr. 16 - Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. Cena: -50% (49720zł...

Nr. 36 – Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 36 - Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.Cena: -30%...

Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach

Nr. 8 - Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na...