Nr. 52 – Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycji

Cena: -30% (59700zł -30% = 47760zł)

Została ona zaprojektowana w wydajny sposób. Żadne fronty nie przeszkadzają sobie wzajemnie w otwieraniu. Oddzielne od siebie są również kluczowe strefy kuchni. Gotujemy w nich, trzymamy jedzenie i zmywamy naczynia. Odległości są na tyle szerokie, że pozwalają na swobodne przejście. Po obu stronach znajdziemy szuflady, oraz standardowe szafki. Jest też otwarta półka do własnej aranżacji. Właściwie wykorzystana, może nadać niezwykłego wyglądu całej ekspozycji kuchennej.

Blat ze spieku kwarcowego jest odporny na zarysowania i pięknie wygląda.

W tej technologii wykonamy został blat na wyspie kuchennej. Nie przepuszcza on także wody i jest odporny na grzyby. Swoją nazwę bierze on z wysokiej zawartości kwarcu wynoszącej ponad dziewięćdziesiąt procent. Blaty są lekkie, więc nie potrzebujemy stosować mocniejszej konstrukcji mebli. Stosowane są również pigmenty ceramiczne, jak i kruszony granit. Wypiekane są w wysokiej temperaturze w specjalnym piecu. Dzięki temu są wytrzymałe, oraz odporne na przebarwienia. Naturalne wzory są możliwe do uzyskania, co ucieszy osoby stawiające na wygląd. Gotowy blat wygląda jak kamienny. Odporność na wysokie temperatury umożliwiła umieszczenie płyty indukcyjnej na równej wysokości z blatem.

Obecnie kuchnie coraz częściej projektowane są na otwartym planie.

Muszą więc być atrakcyjnie zaprojektowane. Kuchnia z wyprzedaży będzie świetną ozdobą domu. Wygląda niczym stylowy mebel z salonu. Jeśli nasz dom nie ma widocznie zarysowanych granic między pomieszczeniami, świetnej się tutaj wpasuje. Pomoże w tym dobrze dobrane oświetlenie, oraz atrakcyjne dodatki. Warto pomyśleć o ozdobach ustawionych za szafkami ze szklanymi drzwiczkami. Może to być chociażby stylowa zastawa stołowa. Warte uwagi są kosze wysuwane ze stojącej szuflady. Możemy łatwo zmienić ich wysokość na najbardziej dogodną dla nas. Zapewnią szybki dostęp do szukanych produktów.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 105 – Połączony stół z wyspą w kuchni

Połączony stół z wyspą w kuchni. Cena: -40% (46500zł -40% = 27900zł)Stół można połączyć z wyspą w...

Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Nr. 12 - Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf...

Nr. 23 – Wyprzedaż dotyczy ekspozycji kuchennej w której mamy drewno połączone z białym lakierem.

Nr. 23 - Wyprzedaż dotyczy ekspozycji kuchennej w której mamy drewno połączone z białym...

Nr. 21 – Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i drewna.

Nr. 21 - Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i...