Nr. 53- Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystyka

Cena: -40% (46800zł -40% = 28080zł)

Jest ona jednolita, dzięki czemu dobrze pasuje do bryły mebli. Miejsca do przygotowywania jedzenia jest bardzo dużo. W zasięgu ręki mamy lodówkę, zlewozmywak i piekarnik. Wszystko zaplanowane jest w odpowiedniej odległości, dzięki czemu nie musimy się męczyć. Blat jest odporny na ciepło, zatem można spokojnie odkładać na niego rozgrzane patelnie i garnki. Wokół wyspy kuchennej można usiąść wspólnie ze znajomymi. Należy upewnić się, że posiadamy odpowiednio duże pomieszczenie aby zachować wygodne odstępy między poszczególnymi elementami układu mebli. Należy też odpowiednio rozlokować przyłącza wody i prądu, aby móc podłączyć wszystkie sprzęty. Nic nie stoi na przeszkodzie aby rozbudować ekspozycję kuchenną o dodatkowe elementy. Będą one posiadały taki sam wygląd i funkcję. Takie rozwiązanie umożliwi w pełni wykorzystanie możliwości oraz cech szczególnych naszego pomieszczenia. 

Meble dla lepszego wyglądu nie posiadają uchwytów.

Stylistyka jest ważna, ponieważ granica między pokojem dziennym a kuchnią zanika coraz bardziej. Dlatego warto postara się, aby meble kuchenne pięknie wyglądały. Służą już one nie tylko gotowaniu, ale również pełnią funkcję ozdobną. Coraz częściej przypominają one typowe meble do pokoju dziennego. W tym przypadku jednak fenomenalna stylistyka musi iść w parze z funkcjonalnością. Minimalistyczne wzornictwo można urozmaicić różnymi dodatkami. Jest to uniwersalny kolor, więc dobór ozdób pozostaje dowolny. Wszystko będzie z nim dobrze wyglądać.

Kuchnia z wyprzedaży obejmuje rząd stojących szaf i wyspę kuchenną.

Blat wykonany jest z granitu, posiada już wycięte otwory na płytę indukcyjną oraz zlewozmywak. Oba sprzęty posiadają odpowiednią odległość od krawędzi blatu. Jest on montowany od spodu blatu. Wyspa kuchenna pomaga stworzyć w pełni otwarte miejsce. Możemy gromadzić się przy niej aby wspólnie gotować. Nic nie stoi na przeszkodzie aby to przy niej przyjąć gości na kawę. Na dole zostało uwzględnione miejsce na zmywarkę. Kosz na odpady znajduje się pod zlewozmywakiem. Szuflady zostały wyposażone w system cichego zamykania. Dzięki wkładom dopasowanym do ich wnętrza, zyskujemy łatwy dostęp do potrzebnych sztućców. Podobnie jest z przestrzenią na sztućce i garnki.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie.

Nr. 16 - Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. Cena: -50% (49720zł...

Nr. 83 – Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblową

Nr. 83 - Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblowąCena: -30%...

Nr. 112 – Biały spiek kwarcowy w meblach kuchennych z wystawy

Nr. 112 - Biały spiek kwarcowy w meblach kuchennych z wystawy. Cena: -50% (52200zł -50% = 26100zł)...

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...