Nr. 54 – Kuchnia z ekspozycji zbudowana na otwartym planie.

Cena: -20% (58600zł -20% = 46880zł)

Coraz częściej we wnętrzach nie mamy wyraźnie zarysowanej granicy pomiędzy poszczególnymi pokojami. Kuchnia przestała być miejscem przeznaczonym jedynie do gotowania. Zamiast standardowych szafek kuchennych, dobrze jest postawić na wygląd i komfort użytkowania. Nowoczesne kuchnie cechują się minimalizmem. W tym przypadku nie znajdziemy wiele dodatków, to same materiały i ich wzór są najlepszą dekoracją. Jest to często centralny punkt domu w którym przyjmujemy gości, czy spędzamy wiele czasu. Dziś pomieszczenie kuchenne służy nie tylko do gotowania, ale także do wielu innych codziennych zajęć. Możemy na przykład poczytać gazetę lub napić się herbaty. To często tutaj toczy się całe życie w domu, więc warto zadbać o przyjemne otoczenie.

Mamy tutaj piękne połączenie matowego lakieru, drewnianych frontów i białego granitu.

Dzięki temu wnętrze jest łatwe w utrzymaniu czystości. Materiały te nie odbarwiają się, trudno je zarysować. Świetnie wygląda tutaj granit, którym wyłożona jest cała wyspa kuchenna oraz obie krawędzie. Kamień jest odporny na wysoką temperaturę, więc umieszczono tutaj również płytę indukcyjną. Nad nią znajduje się okap wyspowy o fenomenalnym kształcie. Jest to nowoczesna bryła, pasująca do pozostałej części układu. Jego wysoką wydajność zapewniają filtry węglowe, więc wystarczy nawet do dużego pomieszczenia. Znajdziemy tutaj również zlewozmywak dwukomorowy z wysoką baterią. Artykuły gospodarstwa domowego nie wchodzą w skład zestawu. Można je zamówić osobno lub wybrać podobne.

Stojące szafy mają miejsce na wysuwane kosze.

Takie akcesoria zapewniają pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nie musimy sięgać do wnętrza szafki po składniki potraw. Zamiast tego ustawiamy wysuwaną półkę na dogodnej wysokości. Pod zlewozmywakiem i płytą indukcyjną mamy zajęte miejsce, dzięki odpowiednim kształtom szuflady możemy je wykorzystać. Specjalne stalowe sortowniki pozwolą nam utrzymać  porządek wewnątrz szuflad. Jest tutaj także miejsce na zmywarkę. Ekspozycja kuchenna zawiera lakier w matowym odcieniu, który łatwo wyczyścimy.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Nr. 12 - Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf...

Nr. 81 – Drewniane wykończenie frontów kuchennych wcale nie musi być ciemne.

Nr. 81 - Drewniane wykończenie frontów kuchennych wcale nie musi być ciemne.Cena: -30% (67800zł...

Nr. 31 – Drewno świetnie pasuje do bieli w tej kuchni z wyprzedaży.

Nr. 31 - Jasny, naturalny kolor drewna świetnie pasuje do bieli obecnej w pozostałych elementach...

Nr. 27 – Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamienia.

Nr. 27 - Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamieniaCena: -20% (53900zł -20%...