Nr. 55 – Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.

Cena: -20% (63400zł -20% = 50720zł)

Nie jest to już typowe pomieszczenie służące wyłącznie do gotowania. Obecnie równie ważny jest wygląd, jak i funkcjonalność. Coraz częściej nie mamy ścian działowych, przez co kuchnia łączy się z salonem. Ważne jest zatem aby posiadała ona odpowiednie oświetlenie wraz z cyrkulacją powietrza. Świetnie, jeśli meble kuchenne pasują do reszty wystroju wnętrza. Stanowią wtedy stylową ozdobę, służącą jednak przede wszystkim do gotowania. Jest to naturalne przedłużenie przestrzeni do życia w domu. Daje przy tym miejsce na wykazanie się osobom lubiącym ładne wnętrza. Kuchnia z wyprzedaży szczególnie dobrze będzie wyglądać w pomieszczeniach zbudowanych na otwartym planie.

Ekspozycja kuchenna świetnie wykorzystuje dostępną przestrzeń.

Unikalnym rozwiązaniem jest blat kuchenny wysuwany z wysokiej szafy. Pozwala on zwiększyć przestrzeń roboczą, nie zaburza jednak w żaden sposób starannie przemyślanego układu. Fronty meblowe przesuwają się na boki, dlatego z zewnątrz widzimy jedynie mebel o fenomenalnej konstrukcji. Środek został odpowiednio zabezpieczony więc jest odporny na wilgoć, czy zarysowania. Takie rozwiązanie zapewnia nam kuchnie która będzie nam służyć przed dziesiątki lat. Na dole pod blatem znalazło się także miejsce na dodatkowe szuflady. Docenią je osoby lubiące wykorzystywać każdą dostępną przestrzeń.

Wyspa kuchenna może służyć przygotowaniu posiłków lub nieformalnym spotkaniom.

Duży granitowy blat zapewnia miejsce, gdzie goście mogą usiąść gdy przygotowujemy posiłki. Możemy wtedy miło porozmawiać, a pomieszczenie staje się centralnym punktem domu. Pozwala na nieformalne spotkania, które posiadają swój niepowtarzalny nastrój. Najmodniejsze ostatnimi laty jest zaprojektowanie kuchni, która zawiera dużą wielofunkcyjną wyspę kuchenną, oraz wysokie szarfy dające miejsce do przechowywania rzeczy. Ekspozycja kuchenna wykonana w tym stylu gwarantuje niepowtarzalny charakter. Wszystko to dlatego, że jest wykonywana indywidualnie według potrzeb. Początkowo nie widzimy wszystkich przydatnych funkcji jakie posiada ta ekspozycja. Są to na przykład dodatkowe szuflady ukryte wewnątrz standardowych szuflad. Posiadają one specjalny kształt dzięki czemu mogą wsunąć się pod płytę grzewczą czy zlewozmywak. Wykorzystujemy wtedy przestrzeń do tej pory nie dostępną.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Nr. 12 - Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf...

Nr. 63 –  Awangardowy wygląd kuchnia z ekspozycji posiada dzięki nietypowym rozwiązaniom.

Nr. 63 -  Awangardowy wygląd kuchnia z ekspozycji posiada dzięki nietypowym rozwiązaniom.Cena: ...

Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie.

Nr. 16 - Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. Cena: -50% (49720zł...

Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Nr. 12 - Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf...