Nr. 56 – W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym wyborem

Cena: -30% (49700zł -30% = 34790zł)

Zwłaszcza jeśli jest ono zbudowane na otwartym planie. Planując rozmieszczenie mebli kuchennych warto pamiętać, aby połączyć funkcjonalność ze świetnym wyglądem. Warto aby takie pomieszczenie rozwiązywało istotne problemy. Przede wszystkim ładnie zaprojektowana kuchnia wpływa na wygląd całego domu. Nie jest to miejsce tylko do przygotowywania potraw. Jest to centrum domu, które coraz częściej przejmuje funkcje pokoju dziennego. To tutaj przyjmujemy gości, pijemy kawę, czy też spotykamy się z rodziną. Dlatego pomieszczenie to powinno łączyć funkcję socjalne z użytkowymi. Już na etapie planowania powinniśmy wybrać co będzie la nas istotne w pomieszczeniu. Kuchnia z wyprzedaży zawiera najnowsze rozwiązania z zakresu projektowania mebli. Technologia łączy się tutaj z pięknym wzornictwem .

Najczęściej obecnie układ kuchni składa się z dużej wyspy kuchennej oraz stojących szaf.

W jednym miejscu przechowujemy potrzebne składniki oraz, naczynia sztućce. Na wyspie natomiast przygotowujemy posiłki. Kompozytowy blat w czarnym kolorze, spójnie łączy się z frontami meblowymi lakierowanymi na czarno. Okap wyspowy zawiera dodatkowe oświetlenie, oraz wygląda jak świetna ozdoba. Sama dekoracja światłem może wiele zmienić. Jego wydajność pozwala na cyrkulację nawet dużych pomieszczeń. Znajdziemy tutaj chłodziarkę do wina. Jest też miejsce na zlewozmywak, zmywarkę i płytę indukcyjną. Cały układ i odległości pomiędzy jego elementami, umożliwia płynny przepływ pracy w kuchni. Wszystko zostało zaprojektowane z nastawieniem na potrzeby użytkownika. Reasumując jest to świetne miejsce dla całej rodziny do spożywania lub przygotowywania jedzenia.

Fenomenalnie wygląda blat kuchenny ukryty wewnątrz szafy.

Za przesuwnymi drzwiami znajdziemy wysuwany blat. Jest on świetny w sytuacji, gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca do gotowania. Nie zaburza on jednak w żaden sposób wyglądu mebli. Gdy go nie potrzebujemy, możemy zamknąć drzwi. Wtedy widzimy wyłącznie piękny mebel, mogący równie dobrze stać w salonie. Takie rozwiązania pomogą osiągnąć harmonię pomiędzy kuchnią a pokojem dziennym. Neutralne kolory pozwalają świetnie połączyć kuchnię z wnętrzem. Aby kontynuować ciąg mebli, możemy wykonać nowe o identycznej specyfice.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 57 – Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji kuchennej.

Nr. 57 - Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji...

Nr. 10 – Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży świetnie łączy w sobie jasne barwy z drewnem.

Nr. 10 - Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży świetnie łączy w sobie jasne barwy z drewnem. Cena: -30%...

Nr. 23 – Wyprzedaż dotyczy ekspozycji kuchennej w której mamy drewno połączone z białym lakierem.

Nr. 23 - Wyprzedaż dotyczy ekspozycji kuchennej w której mamy drewno połączone z białym...

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...