Nr. 57 – Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji kuchennej.

Cena: -60% (68200zł -60% = 27280zł)

 

Świetnie nadaje się to do koncepcji otwartej kuchni. Odpowiednie wzornictwo przyciąga uwagę, podobnie jak interesujące kształty. Istotna jest tutaj także dekoracją światłem, ponieważ oświetlenie rozświetla nam wnętrza mebli. Odcienie szarości nadają industrialnego wyglądu. Jest on dość sterylny, dlatego warto zastosować różne dodatki. Sprawimy, że wnętrze będzie bardziej przytulne. Takim dodatkiem jest płyta z drewna pełniąca funkcję jadalni. Dołożenie miejsca do siedzenia świetnie zmienia koncepcję wyspy kuchennej. Staje się ona miejscem do spędzania czasu i relaksu, nie tylko do przygotowywania posiłków. Meble posiadają taki sam styl oraz proporcje, dzięki czemu całość jest spójna. Otwarta konstrukcja kuchni zachęca do korzystania z niej. 

Duża liczba frontów ze szkłem, pozwala wykorzystać różne dekoracje.

Widzimy wnętrza szafek, możemy zatem postawić tam dowolne dodatki. Na przykład świetnie będzie wyglądać ulubiona zastawa stołowa. Zamiast wielu małych rzeczy, warto postawić na kilka dodatków, które uczynią nasze wnętrze wyjątkowym. Pomoże to spersonalizować pomieszczenie. Zmywarka ukryta jest wewnątrz wyspy kuchennej. Stylowo wygląda wysoka szafa bez frontów, odsłaniającą piekarnik. Tutaj również znajdziemy miejsce na różne ozdoby. 

Mamy tutaj wszystko, co potrzebne do wygodnego gotowania.

Łatwo jest wykorzystać mnóstwo akcesoriów, czy dodatków. Warto rozważyć nasze faktyczne potrzeby, zamiast wykorzystywać całą ofertę. Dlatego też kuchnia z ekspozycji oferuje wyłącznie potrzebne funkcje. Mamy tutaj przestrzeń do gotowania. Jest także miejsce do jedzenia. Cała reszta to miejsce do przechowywania rzeczy. Pomoże w tym z pewnością duża liczba szuflad. Jest tutaj typowo industrialna architektura. Chociażby nieproporcjonalnie długa wyspa kuchenna. Meble będą pasować do różnych wnętrz, szczególnie do loftów. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić gotowanie. Sprzęty kuchenne posiadają odpowiednią odległość. W pomieszczeniu może przebywać duża liczba osób, którzy wciąż mogą wygodnie spędzać czas czy przygotowywać posiłki.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 14 – Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych kuchni.

Nr. 14 - Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie...

Nr. 31 – Drewno świetnie pasuje do bieli w tej kuchni z wyprzedaży.

Nr. 31 - Jasny, naturalny kolor drewna świetnie pasuje do bieli obecnej w pozostałych elementach...

Nr. 91 – Interesujące kamienne fronty w ekspozycji kuchennej.

Nr. 91 - Kamienne fronty w ekspozycji kuchennej były możliwe do uzyskania dzięki technologii...

Nr. 55 – Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.

Nr. 55 - Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.Cena: -20% (63400zł...