Nr. 58 – Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.

Cena: -30% (97200zł -30% = 68940zł)

Nigdy nie wychodzi on z mody. Szczególnie dzięki użyciu trwałych materiałów, dzięki którym meble będą służyły nam dziesiątki lat. Lite drewno łączy się tutaj z kamieniem. Charakteru dodają także liczne zdobienia wykonane w drewnie. Na całej długości mebli wykonana umieszczone zostały rzeźbione pilastry oraz listwy ozdobne. Nadają one lekkości, oraz pasują do klasycznego stylu mebli. W skład zestawu wchodzi również kredens ze szklanymi drzwiczkami. Świetnie komponuje się z pozostałymi elementami. Za jego witryną umieścić możemy dowolne dodatki, które ozdobią wnętrze mebli. Dla lepszej stylistki w połowie mebli przebiega wąski kawałek granitowego blatu. W środkowej części również znajdziemy wnękę na rzeźbę lub dowolny inny dodatek.

Ponadczasowa architektura łączy się tutaj z nowoczesną technologią. 

Świetnie wygląda ogromną dwupoziomowa wyspa kuchenna. Wchodzi ona w skład kuchni z wyprzedaży. Jest na niej dużej grubości drewniany blat, który został odpowiednio zaimpregnowany. Gwarantuje to jego odporność na wodę i odbarwienia. Jest też przyjemny w dotyku, więc możemy przy nim usiąść i zjeść posiłek. Można też na nim gotować. Niższy poziom wykonany został z granitu. Kamień ten jest odporny na wysoką temperaturę, oraz uszkodzenia. Dodatkowo umieszczony na nim został zlewozmywak. Służyć on będzie głównie do przygotowywania jedzenia. Do mycia naczyń najlepiej użyć zmywarkę, która umieszczona została u dołu wyspy kuchennej. Po obu krawędziach umieszczone zostały rzeźbione pół okrągłe wsporniki. Ich nietypowe starannie wyrzeźbione kształty świadczą o wysokim przywiązaniu do detali. 

Liczne rzeźbienia wspaniałe podkreślają naturalne piękno drewna.

Obecne są także na dwóch rzędach stojących mebli. Warto zwrócić uwagę na zabudowę okapu, która, również została wyrzeźbiona w litym drewnie. Pozwoliło to zamontować bardzo wydajny okap, który spokojnie wystarczy nawet do dużych pomieszczeń. Ściana została zabezpieczona granitem. Kamień jest odporny na wysoką temperaturę, nadaje również dostojny  wygląd. Został w nim zamontowany ekran zabezpieczony specjalnym szkłem hartowanym. Taka technologia umożliwia korzystanie z wyświetlacza. Możemy sprawdzać na nim przepisy lub oglądać telewizję. Po obu stronach zabudowy okapu są też wnęki, w których ustawić możemy rzeźby. Jest to niespotykane rozwiązanie, które czyni naszą kuchnię z ekspozycji wyjątkową.  U dołu znajdują się także szuflady i standardowe szafki. Wszystkie one posiadają odpowiednio wysokiej jakości okucia, dzięki temu wygodnie się je użytkuje.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 11 – W tej kuchni z ekspozycji mamy gładkie fronty nie zawierające uchwytów.

Nr. 11 - W tej kuchni z ekspozycji mamy gładkie fronty nie zawierające uchwytów.Cena: -50%...

Nr. 55 – Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.

Nr. 55 - Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.Cena: -20% (63400zł...

Nr. 29 – Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna.

Nr. 29 - Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna  Cena: -60%...

Nr. 62 – Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. 

Nr. 62 - Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. Cena: -30% (68800zł -60% = 27740zł)...