Nr. 59 – Jeśli podobają Ci się proste linie i eleganckie kształty mebli kuchennych, warto sprawdzić tą kuchnię z wyprzedaży.

Cena: -30% (98600zł -30% = 69020zł)

Układ jest bardzo praktyczny, ponieważ podzielony jest na kilka kluczowych stref. Mamy tutaj strefę pełniącą funkcję jadalni, czyli miejsce przy wyspie kuchennej. Jest to drewniana nakładka stanowiąca drugi jej poziom. Możemy dostawić tam krzesła, aby móc usiąść i coś zjeść lub porozmawiać. Jest tutaj także przestrzeń do gotowania, oraz przechowywania składników. Osoby lubiące gotować obiady dla dużej ilości osób docenią miejsce na dwukomorowy zlewozmywak. Jest tutaj także miejsce na szeroką płytę grzewczą, która pomieści kilka palników.  Po obu stronach mamy również szuflady, które pomieszczą potrzebne rzeczy. Nie posiadają one uchwytów, więc jeszcze lepiej wpasowują się w koncept nowoczesnego wnętrza.

Wystarczy przejść się po dowolnej ekspozycji kuchennej, aby zauważyć powtarzający się układ.

Składa się on z długiej wyspy kuchennej. Jest też ciąg wysokich szaf rozciągniętych o zbliżonej długości. Znajdziemy tutaj wszystko, czego potrzebujemy do gotowania. Jest to praktyczny układ, nie zabierający dużo miejsca. Jest on także uniwersalny ponieważ dopasujemy go do prawie każdego pomieszczenia. Wszystkie urządzenia są wbudowane do wnętrza mebli i zakamuflowane przez nie. Dzięki temu nie zaburzają one ogólnej koncepcji wnętrza. Od zewnętrznej strony mamy gładką powierzchnię identyczną na całej długości mebli, bez zbędnych zakłóceń. Innowacyjne materiały dobrze współgrają z oświetleniem. Warto o nim pamiętać przy dobrze mebli. Tutaj oświetlenie zostało umieszczone w stylowym okapie wyspowym działającym na filtry węglowe. W tle znajduje się długi ciąg mebli i półek. Na półkach wystawimy dowolne dodatki, natomiast w szafie możemy trzymać potrzebne rzeczy do gotowania.

Wyjątkowym elementem jest wykonanie frontów kuchennych ze spieków kwarcowych.

Składają się one w zdecydowanej większości ze zmielonych skał kwarcowych lub granitowych oraz innych dodatków. Taki materiał zostaje następnie ściśnięty w specjalnej prasie. Na końcu całość jest wypalona w temperaturze ponad tysiąca dwustu stopni. Pozwala to uzyskać lepszą alternatywę dla kamienia naturalnego, dającą się łatwiej kształtować i mającą więcej zalet. Powstały materiał ma niską wagę, więc możemy uzyskać jednolity wygląd zarówno na blacie kuchennym, jak i frontach kuchennych. Jest to bardzo wytrzymały, naturalny materiał. W przeciwieństwie do kamienia nie wymaga on specjalnej impregnacji. Dzięki niemu możemy gotować nie przejmując się uszkodzeniami, zarysowaniami, czy też wysoką temperaturą. W przeciwieństwie do frontów z folii lub lakierowanych, kamienne fronty są bardzo wytrzymałe. Jest to kuchnia na dziesiątki lat. Kreatywny projektant będzie mógł stworzyć niepowtarzalne wzornictwo. Są one bezpieczne w kontakcie z żywnością, więc idealnie nadadzą się do nowoczesnej ekspozycji kuchennej z wyprzedaży. Łatwo utrzymamy je w czystości, oraz nie odbarwiają się.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Biała kuchnia z drewnem 1

Nr. 115 – Biała kuchnia z drewnem

Nr. 115 - Biała kuchnia z drewnem. Cena: -40% (41200zł -40% = 24720zł)  Wyprzedaż mebli...

Nr. 69 – Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z wyprzedaży

Nr. 69 - Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z...

Nr. 65 – Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.

Nr. 65 - Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.Cena:  -30% (57600zł -30% =...