Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Cena: -60% (41870zł -60% = 16740zł)

Wyspa kuchenna w jednej części nie ma szafek dolnych. Jest to część służąca jako jadalnia, ponieważ pod spodem możemy umieścić krzesła. Blat oraz część boczna wykonane zostały z drewna, jego struktura dobrze komponuje się z matową czernią w pozostałych częściach. Na wyspie znalazło się również miejsce na płytę grzewczą. Dookoła niej natomiast znajdziemy ogromną przestrzeń na której możemy gotować. Pod spodem jest też otwarta półka idealna zarówno do trzymania akcesoriów kuchennych, jak i wszelakich ozdób. Pod spodem są szafki oraz szuflady służące do przechowywania rzeczy. Wyspa tego typu idealnie nada się aby zwiększyć funkcjonalność pomieszczenia i wykorzystać dostępna przestrzeń bez względu na wymiary czy specyfikę ścian obok.

Pod ścianą znajdują się meble kuchenne powystawowe, które zawierają w sobie ciekawy akcent.

Po środku znajdziemy dolne szafki nad którymi jest wklęsła półka wykonania bezpośrednio w ścianie. Również idealna aby umieścić tam ozdoby lub przydatne rzeczy. W szafkach znalazło się miejsce na szuflady, u góry jest natomiast zlewozmywak. Obok są otwierane szafki. Kilka szafek szklane fronty dzięki czemu widzimy ich zawartość. Szkło przyciemnione jest na czarny kolor aby dobrze komponować się z pozostałymi meblami. Powyżej znajdują się szafki okapowe otwierane do góry oraz przytrzymywane przez specjalne zawiasy. Są to zawiasy typu teleskopowego, które rozsuwają się przytrzymując front od góry. Dzięki temu możemy wygodnie otworzyć mebel na całą jego długość, bez obawy że otwieranie będzie niewygodne lub zajmie za dużo miejsca. Otwierają się one w interesujący sposób ponieważ dwie górne szafki połączone są w całość czyli otwierając jeden front, drugi otwiera się automatycznie i mamy dostęp do dwóch szafek.

Lodówka znalazła się na jednej z krawędzi układu. Jest ona zabudowana w szafie, dzięki temu dobrze komponuje się z meblami.

Z zewnątrz widzimy jedynie gładką linię mebli kuchennych z ekspozycji dostępnych na wyprzedaży. Ciekawym akcentem jest szafka na samej górze. W tych meblach kuchennych z ekspozycji zastosowana została nietypowa wysokość. Została tutaj dołożona dodatkowa górna linia mebli, dzięki czemu są one wyższe od standardowych. Jeśli wysokość pomieszczenia na to pozwala, wtedy warto jest zastosować coś takiego. Dzięki temu maksymalnie wykorzystujemy dostępną przestrzeń aby użyć każdy centymetr.

Podobne projekty:

Nr. 85 – Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.

Nr. 85 - Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.Cena: -40% (52800zł -30% = 36960zł) Nie zajmuje...

Nr. 88 – Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.

Nr. 88 - Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.Cena: -40% (68500zł...

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...

Nr. 99 – Schludna kuchnia z wyprzedaży

Nr. 99 - Schludna kuchnia z wyprzedaży. Cena: -50% (44800zł -50% = 22400zł)  W tej schludnej...