Nr. 61 – Głównym celem było maksymalnie wykorzystanie przestrzeni, co umożliwiła ta ekspozycja kuchenna.

Cena: -30% (51800zł -30% = 36260zł)

Wyspa kuchenna dzieli się na dwie kondygnacje. Pierwsza z blatem granitowym to przestrzeń służąca do gotowania. Kamień jest odporny na temperaturę, odbarwienia lub zarysowania. Bez obaw możemy na nim gotować w czym pomoże zlewozmywak wraz z płytą grzewczą. Gniazdko elektryczne wysuwa się z blatu, co jest bardzo wygodne. Nie potrzebujemy podpinać się do odległych gniazdek. Nie znajdziemy tutaj szafek wiszących, wszystko co potrzebujemy mamy w szufladach pod wyspą, czy też wysokich szafach. Druga część składa się z drewnianego stołu, przy którym możemy jeść. Posiada on przyjemną strukturę drewna, jest ciepły i miły w dotyku.

Interesującym akcentem jest umieszczenie wysokich szaf w ścianie.

Zostały one umieszczone w specjalnej wnęce. Dzięki temu nie widzimy bocznej linii mebli. Jest to niespotykane, atrakcyjne rozwiązanie. Widok samych drzwi nadaje lekkości. Szafy są wtopione w ścianę. Oczywiście znalazło się tam miejsce na lodówkę. Posiada ona niezbędną cyrkulację powietrza, co zapobiega przegrzaniu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich otworów wentylacyjnych na górze i na dole mebli. Na wygodnej wysokości został także umieszczony piekarnik. Nie musimy się do niego zbytecznie schylać przy wkładaniu czegokolwiek. Docenią to osoby mające problem z kręgosłupem. Nikt nie lubi nadwyrężać kręgosłupa czy stawów.

Zarówno w stojących meblach jak i na wyspie kuchennej są szuflady.

Wysuwają się w pełni i mają zwiększony udźwig. Nie robią żadnego hałasu dzięki zastosowaniu specjalnych szyn. Dzięki nim szuflada na całej długości wysuwa się z taką samą płynnością, nie uszkodzimy zatem niczego w środku. Delikatne wzornictwo oraz wąskie boki zapewniają świetny wygląd. Dodatkowo zostały one pomalowane na czarno. Udźwig w zależności od szerokości szuflady wynosi od trzydziestu do sześćdziesięciu kilogramów. Jest to ogromna waga, która pozwoli pomieścić mnóstwo rzeczy. Pomoże też w tym specjalny wkład z drewna dopasowany do wnętrza szuflady. Jest w nim miejsce na sztućce oraz deskę do krojenia. Szuflady same się domykają oraz bardzo delikatnie otwierają. Nie potrzeba do tego dużej siły, jest to bardzo wygodne.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 58 – Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.

Nr. 58 - Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.Cena: -30% (97200zł -30% =...
Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 11

Nr. 114 – Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu

Nr. 114 - Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu. Cena: -40% (148200zł -40% =...

Nr. 55 – Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.

Nr. 55 - Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.Cena: -20% (63400zł...

Nr. 36 – Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 36 - Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.Cena: -30%...