Nr. 61 – Głównym celem było maksymalnie wykorzystanie przestrzeni, co umożliwiła ta ekspozycja kuchenna.

Cena: -30% (51800zł -30% = 36260zł)

Wyspa kuchenna dzieli się na dwie kondygnacje. Pierwsza z blatem granitowym to przestrzeń służąca do gotowania. Kamień jest odporny na temperaturę, odbarwienia lub zarysowania. Bez obaw możemy na nim gotować w czym pomoże zlewozmywak wraz z płytą grzewczą. Gniazdko elektryczne wysuwa się z blatu, co jest bardzo wygodne. Nie potrzebujemy podpinać się do odległych gniazdek. Nie znajdziemy tutaj szafek wiszących, wszystko co potrzebujemy mamy w szufladach pod wyspą, czy też wysokich szafach. Druga część składa się z drewnianego stołu, przy którym możemy jeść. Posiada on przyjemną strukturę drewna, jest ciepły i miły w dotyku.

Interesującym akcentem jest umieszczenie wysokich szaf w ścianie.

Zostały one umieszczone w specjalnej wnęce. Dzięki temu nie widzimy bocznej linii mebli. Jest to niespotykane, atrakcyjne rozwiązanie. Widok samych drzwi nadaje lekkości. Szafy są wtopione w ścianę. Oczywiście znalazło się tam miejsce na lodówkę. Posiada ona niezbędną cyrkulację powietrza, co zapobiega przegrzaniu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich otworów wentylacyjnych na górze i na dole mebli. Na wygodnej wysokości został także umieszczony piekarnik. Nie musimy się do niego zbytecznie schylać przy wkładaniu czegokolwiek. Docenią to osoby mające problem z kręgosłupem. Nikt nie lubi nadwyrężać kręgosłupa czy stawów.

Zarówno w stojących meblach jak i na wyspie kuchennej są szuflady.

Wysuwają się w pełni i mają zwiększony udźwig. Nie robią żadnego hałasu dzięki zastosowaniu specjalnych szyn. Dzięki nim szuflada na całej długości wysuwa się z taką samą płynnością, nie uszkodzimy zatem niczego w środku. Delikatne wzornictwo oraz wąskie boki zapewniają świetny wygląd. Dodatkowo zostały one pomalowane na czarno. Udźwig w zależności od szerokości szuflady wynosi od trzydziestu do sześćdziesięciu kilogramów. Jest to ogromna waga, która pozwoli pomieścić mnóstwo rzeczy. Pomoże też w tym specjalny wkład z drewna dopasowany do wnętrza szuflady. Jest w nim miejsce na sztućce oraz deskę do krojenia. Szuflady same się domykają oraz bardzo delikatnie otwierają. Nie potrzeba do tego dużej siły, jest to bardzo wygodne.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Nr. 24 - Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.Cena: -20% (59700zł...

Nr. 77 – Elegancka ekspozycja kuchenna w ciemnej kolorystyce.

Nr. 77 - Elegancka ekspozycja kuchenna w ciemnej kolorystyce.Cena: -40% (58800zł -40% = 35280zł)...

Nr. 4 – Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.

Nr. 4 - Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.Cena: -60% (36000zł...

Nr. 69 – Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z wyprzedaży

Nr. 69 - Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z...