Nr. 62 – Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. 

Cena: -30% (68800zł -60% = 27740zł)

Uniwersalny kolor, do którego możemy dowolnie dobrać dodatki. Jest to szybki sposób aby kompletnie odmienić wygląd wnętrza. Możemy to też robić co jakiś czas. Do tego taka kolorystyka świetnie pasuje do prostych brył nowoczesnych mebli kuchennych. Są one minimalistyczne, pozbawione bazują na geometrycznych kształtach. Znajdziemy tutaj w większości kary proste. Powierzchnia jest gładka, nie zawiera uchwytów. Takie rozwiązanie jeszcze lepiej wpasowuje się w nowoczesny charakter. Fronty meblowe otwieramy naciskając powierzchnie. Od wewnętrznej strony zamontowany jest specjalny przycisk, który tym sposobem umożliwia otwarcie wnętrza. 

Idealne połączenie pokoju dziennego z kuchnią.

Funkcjonalność łączy się tutaj z atrakcyjnym wyglądem. Przede wszystkim znajdziemy tutaj dużą ilość blatu roboczego. Jest to świetne miejsce aby przygotowywać na nim potrawy. Został on wykonany z takiego samego materiału jak fronty, przez co bryła tworzy jedną całość. Folvia pvc użyta na blacie jest odporna na wodę oraz temperaturę. Mamy tutaj także dużą drewnianą dokładkę, przy której możemy dostawić krzesła i spożywać posiłki. U dołu znajdziemy mnóstwo akcesoriów. Pod zlewozmywakiem znajduje się szafka w której zamontowane są wysuwane kosze. Wykorzystują one całą wysokość szafki, pozwalają przy tym segregować odpady. Pozostała część zawiera szuflady o zwiększonej wysokości, pomieszczą więc większość rzeczy używanych na codzień przy gotowaniu. 
Typowy układ dla modnych wnętrz, zawierający blok wysokich szaf, oraz wyspę kuchenną.

Podłużna, wąska wyspa kuchenna jest podstawą nowoczesnych wnętrz.

Szczególnie efektownie prezentuje się w przypadku otwartej kuchni, w której nie ma widocznej granicy oddzielającej od pokoju dziennego. Kuchnia z wyprzedaży prezentuje się fenomenalnie, przypomina stylowy mebel do salonu. Dzięki temu jest świetną ozdobą, może być śmiało prezentowana w pomieszczeniach bez ścian działowych. Według tej koncepcji kuchnia jest centralnym miejscem domu, wokół której toczy się codzienne życie. Nie służy już tylko do gotowania czy jedzenia. To świetne miejsce na wizytę gości lub czytanie ulubionej gazety. Można tutaj miło  spędzać czas w gronie domowników. Jej rozmiary oraz funkcjonalny projekt zapewnią, że dla każdego będzie wystarczająco miejsca.

Podobne projekty:

Nr. 98 – Kuchnia z ekspozycji zintegrowana z salonem

Nr. 98 - Kuchnia z ekspozycji zintegrowana z salonem. Cena: -50% (39400zł -50% = 19700zł)Ta...

Nr. 51 – Środkowa część pomieszczenia zawiera wyspę kuchenną z ekspozycji.

Nr. 51 - Środkowa część pomieszczenia zawiera wyspę kuchenną z ekspozycji.Cena: 30% (58900zł -30%...

Nr. 13 – Intrygującą kuchnia z ekspozycji, o bardzo nietypowym wyglądzie.

Nr. 13 - Intrygującą kuchnia z ekspozycji, o bardzo nietypowym wyglądzie.Cena: -30% (49900zł -30%...

Nr. 30 – Klasyczne meble kuchenne z ekspozycji w stylu francuskim.

Klasyczne meble kuchenne z ekspozycji w stylu francuskim.Cena: -30% (124600zł -30% = 87220zł)...