Nr. 64 – Ciemna kolorystyka idealnie podkreśla nowoczesną linię kuchni z ekspozycji.

Cena: -30% (58890zł -30% = 41223zł)

Takie odcienie zyskują coraz większe grono zwolenników. Dobrze sprawdzą się one w dużych pomieszczeniach. Niezbędne jest jednak dobre oświetlenie wnętrza. Zarówno naturalne jak i sztuczne. Aby przesadnie nie pomniejszych wizualnie wnętrza powinniśmy pamiętać o oświetleniu głównym, oraz pomocniczym. Przede wszystkim przydadzą się okna, zapewniające światło w ciągu dnia. Następnie warto zadbać o główny punkt światła, który tutaj idealnie sprawdzi się nad wyspą. Jest tam największa ilość przestrzeni roboczej, która powinna być dobrze rozświetlona. Dodatkowe punkty oświetlenia mogą być zamontowane wewnątrz mebli. Ciemna kolorystyka sprzyja utrzymaniu czystości. Jeśli wnętrze jest dla nas zbyt monotonne, możemy urozmaicić je kolorowymi dodatkami. Mamy tutaj minimalistyczne wzornictwo, dla którego główną ozdobą jest wzornictwo materiału.

Góra oraz boki wyspy kuchennej posiadają taki sam wygląd.

Umożliwiło to zastosowanie spieków kwarcowych. Składa się on w głównej mierze ze skruszonego granitu, skał kwarcowych, a także domieszek pigmentów. Tak powstała masa formowana jest za pomocą specjalnej prasy w jednolity blok. Na tym etapie możliwe jest uzyskanie pożądanego wyglądu. Doceniają to projektanci, którym taka technologia daje wiele możliwości aranżacji wnętrza. Następnie całość wypalana jest w piecu. Efektem tego jest materiał o cechach lepszych od naturalnego kamienia. Jest on bardziej wytrzymały, oraz nie wymaga impregnacji. Trudno go porysować, nie odbarwia się. Jest lekki, dlatego meble kuchenne nie wymagają specjalnego wzmocnienia.  Dzięki swojej wadze może być również umieszczony na frontach meblowych. Daje to fenomenalny wygląd jednej spójnej bryły z każdej strony wyspy kuchennej. Dzięki temu wygląda ona pięknie bez dodatków, wyłącznie przez wysoką jakość i wzór użytego spieku kwarcowego.

Elegancja  i minimalizm cechuje tą kuchnię z wyprzedaży.

Posiada ona proste kształty i składa się z dwóch głównych elementów. Są to wysokie szafy idealnie wkomponowane w ścianę, oraz wyspa kuchenna ze zlewozmywakiem i płytą indukcyjną. Pozwala to maksymalnie dopasować się do dostępnej przestrzeni. Nie potrzebujemy wiele miejsca aby mieć wszystko to, co jest niezbędnego do gotowania. Mamy tutaj wystarczająco miejsca, zarówno do gotowania, jak i przechowywania potrzebnych składników. Sprzęt kuchenny również powinien posiadać ciemną kolorystykę. Dzięki temu zachowamy elegancki wygląd, bez zbędnego kontrastu. 

Podobne projekty:

Nr. 31 – Drewno świetnie pasuje do bieli w tej kuchni z wyprzedaży.

Nr. 31 - Jasny, naturalny kolor drewna świetnie pasuje do bieli obecnej w pozostałych elementach...

Nr. 11 – W tej kuchni z ekspozycji mamy gładkie fronty nie zawierające uchwytów.

Nr. 11 - W tej kuchni z ekspozycji mamy gładkie fronty nie zawierające uchwytów.Cena: -50%...

Nr. 21 – Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i drewna.

Nr. 21 - Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i...

Nr. 67 – Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.

Nr. 67 - Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.Cena: -30% (49890zł...