Nr. 65 – Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.

Cena:  -30% (57600zł -30% = 40320zł)

Zastosowanie spieków kwarcowych umożliwiło wykonanie frontów meblowych o strukturze zbliżonej do kamienia. Jest to lekki materiał. Możemy zamontować go bez specjalnych wzmocnień niezbędnych w przypadku kamienia naturalnego. Uzyskuje się go poprzez połączenie kruszonych skał i wypalenie ich. Dzięki temu jest bardzo odporny na zarysowania, czy też odbarwienia. Nie osiada na nim pleśń. Blat kuchenny również wykonany jest ze spieku kwarcowego. Dzięki temu mamy wrażenie jednolitej bryły o spójnym wyglądzie. Świetnie pasuje to do nowoczesnych wnętrz.

Wyspa kuchenna wygląda, jakby unosiła się w powietrzu.

Uzyskano to dzięki zastosowaniu podwyższanych nóżek. Dzięki temu udało się również podwyższyć wysokość. Takie rozwiązanie stylistyczne nadaje lekkości. Stalowe nóżki dodatkowo dodają industrialnego charakteru. Sama wyspa kuchenna ma dwa poziomy. Jeden stanowi drewniana płyta umieszczona na blacie roboczym. Pełni ona rolę jadalni, możemy dostawić do niej krzesła. Drewno jest przyjemne w dotyku. Dobrze się sprawdzić gdy ktoś zechce oprzeć na nim ręce. Niższy poziom wyspy kuchennej to blat ze spieku kwarcowego. Jest on odporny na wodę i zabrudzenia, więc idealnie nada się jako przestrzeń robocza. Możemy na nim gotować. Blat jest odporny na wysoką temperaturę. Umożliwiło to zamontowanie płyty indukcyjnej na wysokości blatu. Nie musi być on podwyższony ani oddzielony żadnymi stalowymi elementami. Powierzchnia zatem jest gładka, co nadaje spójny kształt.

Wewnątrz wysokiej szafy znajduje się dodatkowy blat.

Nowoczesne akcesoria pozwalają coraz lepiej wykorzystywać przestrzeń wewnątrz mebli. Wysuwane kosze jak i szuflady pozwalają przechowywać coraz więcej rzeczy z użyciem tej samej przestrzeni. Całkowitą nowością jest blat kuchenny ukryty wewnątrz wysokich mebli. Takie rozwiązanie łączy świetny wygląd z funkcjonalnością. Od zewnętrznej strony widzimy jedynie gładką linie mebli. Dopiero po otwarciu możemy dostrzec dodatkowe szuflady. Na blacie znalazło się równie, miejsce na zlewozmywak. Został on wykonany z takiego samego materiału co blat i szafki. Jest to ciekawy akcent, który świadczy o ogromnym przywiązaniu do detali.

Podobne projekty:

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...

Nr. 27 – Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamienia.

Nr. 27 - Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamieniaCena: -20% (53900zł -20%...

Nr. 56 – W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym wyborem

Nr. 56 - W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym...

Nr. 40 – Drewniane akcenty bardzo pasują do nowoczesnej kuchni z ekspozycji.

Nr. 40 - Drewniane akcenty bardzo pasują do nowoczesnej kuchni z ekspozycji.   Cena: -20% (63200zł...