Nr. 66 – Najlepsze materiały łączą się tutaj z fascynującym wzornictwem.

Cena: 40% (117000zł -40% = 70200zł)

Przede wszystkim wykorzystano tutaj spieki kwarcowe. Jest to bardziej wytrzymała alternatywa dla granitu. Składa się ze skruszonych skał granitowych, kwarcowych oraz naturalnych pigmentów. Całość jest odpowiednio formowana i wypalana w wysokiej temperaturze. Pozwoliło to na utworzenie zlewozmywaka z takiego samego materiału jak blat kuchenny. Obok jest jeszcze płyta grzewcza, blat dookoła niej również jest ze spieku kwarcowego. Nie musimy się więc obawiać, że wysoka temperatura lub wilgoć zniszczy nam powierzchnię blatu. Na pozostałych meblach został zastosowany matowy lakier. Jest on łatwy w utrzymaniu czystości. Taka kompozycja kolorów i materiałów tworzy niepowtarzalną kuchnię, w skład wyprzedaży wchodzą również wysokie szafy.  

Kuchnia z ekspozycji posiada kilka kluczowych stref.

Ciekawym akcentem jest wysuwany drewniany blat. Może posłużyć jako dodatkowe miejsce do przyrządzania potraw. Jego głównym przeznaczeniem jest jednak funkcja jadalni. Drewno jest przyjemne w dotyku, więc miło będzie wypić przy tym stole kawę. Jeśli natomiast znudzi nam się jego wygląd lub będziemy potrzebować wolnej przestrzeni, możemy go schować w specjalnej wnęce. Przede wszystkim gotujemy na wyspie kuchennej. Jest ona centralnym punktem pomieszczenia. Mamy tutaj niezbędne sprzęty, oraz mnóstwo miejsca. To tutaj będziemy przygotowywać potrawy, czy zmywać naczynia. Składniki do potraw przechowamy w pojemnych szufladach, czy specjalnej ladzie. Idealnie nada się ona też do przechowywania sztućców. Wysokie szafy pomieszczą zarówno zabudowaną lodówkę, jak i dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy. 

Na każdym kroku znajdziemy tutaj innowacyjne rozwiązania.

Świetnym przykładem jest ukryty blat, wysuwany z wnętrza mebli. Gdy szafy są zamknięte, przypominają minimalistyczny mebel. Widzimy wyłącznie gładką, jednolitą powierzchnię frontu meblowego. Pierwsza niespodzianka to sposób otwierania mebli. Rozsuwają się one do boku, zamiast w przód. Umożliwiają to specjalne zawiasy. Następnie w środku mamy wysuwany blat wykonany ze stali. W razie potrzeby możemy go w pełni wysunąć i wykorzystać do gotowania. Ściany dookoła również zostały pokryte stalowymi płytami. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia. Dla lepszego komfortu zostało zamontowane gniazdo elektryczne. Pod spodem natomiast są szuflady możemy dodatkowo zwiększyć ich pojemność poprzez użycie specjalnych wkładów.

Podobne projekty:

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...

Nr. 22 – Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.

Nr. 22 - Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.Cena: 22 (59200zł -20% =...

Nr. 89 – Pomimo niewielkich rozmiarów, ekspozycja kuchenna jest bardzo praktyczna.

Nr. 89 - Pomimo niewielkich rozmiarów, ekspozycja kuchenna jest bardzo praktyczna.Cena: -40%...

Nr. 2 – W tle znajduje się ściana na której są meble kuchenne dębowe z ekspozycji.

Nr. 2 - W tle znajduje się ściana na której są meble kuchenne dębowe z ekspozycji.Cena: -60%...