Nr. 67 – Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.

Cena: -30% (49890zł -30% = 34920zł)

Nie znajdziemy tutaj wystających uchwytów. Fronty meblowe zostały odpowiednio wyprofilowane. Da się pociągnąć za nie i otworzyć, bez konieczności użycia uchwytu meblowego. Dzięki temu powierzchnia pozostała gładka i niczym nie zaburzona. Świetnie pasuje to do modnych ostatnimi czasy płaskich mebli. Bryła mebli oparta jest na kątach prostych, oraz minimalizmie. Świetną koncepcją jest także połączenie białego koloru lakieru z kamiennymi frontami. Jest to proste stylistycznie i bardzo eleganckie rozwiązanie. Dzięki temu nie potrzebujemy zbędnych dodatków, ponieważ to wzornictwo jest najlepszą ozdobą.

Innowacyjne zastosowanie frontów meblowych i blatów kuchennych ze spieków kwarcowych.

Są to skruszone skały granitu połączone z barwnikami i wypalone. Tak powstała płyta dzięki odpowiedniemu wykończeniu ma właściwości lepsze od naturalnego kamienia. Przede wszystkim jest lekka, nie wymaga budowania dodatkowych stelaży wzmacniających. Możliwe jest zastosowanie jej na frontach meblowych. Tworzy to niesamowity efekt w którym zarówno fronty, jak i blaty wykonane są z jednego materiału. Doświadczony projektant z pewnością wykorzysta to w kreatywny sposób. W tej kuchni z wyprzedaży fantastycznie wyszło również użycie spieków kwarcowych przy wykonaniu zlewozmywaka. Jest on odporny na wódę, dzięki czemu stworzony został jednokomorowy zlewozmywak jako wnęka w blacie roboczym. Jest także bateria, w której otwór wycięty został obok. Miłym akcentem jest także zastosowanie tafli szkła, jako nogi stołowej. Nadaje to industrialnego charakteru, oraz lekkości. Jest to subtelna ozdoba, która robi fenomenalne wrażenie. Przez takie drobne akcenty możemy zauważyć dbałość o detale. 

Wszystko znajduje się w wielofunkcyjnej wyspie kuchennej.

To własnej przy niej gotujemy, jemy i spędzamy czas. Umożliwia to specjalna dokładka. Gdy część osób gotuje, część może usiąść przy wyspie. Kuchnia dawno przestała być pomieszczeniem wyłącznie służącym do przygotowywania potraw.

Podobne projekty:

Nr. 53 – Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystyka.

Nr. 53- Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystykaCena: -40% (46800zł -40%...

Nr. 78 – Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 78 - Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycjiCena: -40% (58940zł -40% = 35360zł) Układ...

Nr. 80 – Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.

Nr. 80 - Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.Cena: -30% (68300zł -30% = 47810zł) ...

Nr. 49 – Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.

Nr. 49 -Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.Cena:-40%...