Nr. 68 – Elegancki wygląd można osiągnąć także przez minimalizm.

Cena: -30% (48900zł -30% = 34230zł)

Meble mają tutaj prostą formę. Nie znajdziemy zbędnych ozdób, czy dodatków. Powierzchnia frontów meblowych jest gładka i pozbawiona uchwytów. Dzięki temu uzyskaliśmy efekt lekkości. Zgodnie z najnowszymi trendami wszystko opiera się na geometrycznych kształtach. Użycie spieku kwarcowego umożliwiło uzyskanie jednolitej powierzchni zarówno na blacie kuchennym, jak i frontach meblowych. Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie, które pozwala zastosować materiał o właściwościach lepszych od kamienia. Składa się on z wypalonych pokruszonych skał z dodatkami barwników. Zapewnia to wodoodporność. Powierzchnia jest też odporna na działanie wysokiej temperatury. Ciekawym akcentem jest czarna stalowa listwa wkomponowana we front meblowy. Pełni ona rolę uchwytu, oraz fantastycznie wygląda.

Kuchnia z ekspozycji zawiera modny układ.

Podstawowym elementem jest tutaj wielofunkcyjna wyspa kuchenna. Od góry mieści w sobie wbudowany zlewozmywak i płytę grzewczą. Pozwala to łatwo gotować nawet większej ilości osób. Wszystkie sprzęty posiadają odpowiednią odległość od siebie. Osoby przebywające w kuchni nie będą sobie wzajemnie przeszkadzać. Na dole znajduje się zmywarka. Nie będziemy więc musieli zmywać wszystkiego ręcznie. Jest także specjalny sortownik na odpady. Jest także wiele szuflad. Posiadają one udźwig do czterdziestu kilogramów, co w połączeniu z akcesoriami daje bardzo dużą pojemność. Na całej wysokości pomieścimy składniki dań, czy też całe komplety naczyń. Na samym końcu jest też drewniany stół, przy którym możemy jeść posiłki. Drewno jest również ciekawym akcentem stylistycznym. 

Specjalne szczeliny nadają niepowtarzalny wygląd. 

Zastosowanie uchwytów wbudowanych we front meblowy pozwoliło odpowiednio ukształtować linię mebli. Nieregularne odstępy pełnią rolę ozdoby. Znajdziemy je rośniesz na wysokich szafach. Lakier w białym kolorze świetnie do nich pasuje. Jest tutaj także miejsce na lodówkę w zabudowie. W pozostałych dwóch szafkach możemy zamontować wysuwane kosze. Pozwolą nam one lepiej wykorzystać wnętrze na całej wysokości. Półki możemy wtedy regulować w zależności od potrzeb. Uzupełnieniem ekspozycji meblowej jest okap wyspowy. Wykonany jest ze stali, co stanowi świetny akcent. Podobnie jak jego kształt nawiązujący do linii mebli. Niestety nie wchodzi on w skład kuchni z wyprzedaży. Sugerując się nim, możemy jednak dobrać podobny.

Podobne projekty:

Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni 1

Nr. 111 – Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni.

Nr. 111 - Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni. Cena: -40% (21700zł -40% = 12840zł)  Spiek...

Nr. 77 – Elegancka ekspozycja kuchenna w ciemnej kolorystyce.

Nr. 77 - Elegancka ekspozycja kuchenna w ciemnej kolorystyce.Cena: -40% (58800zł -40% = 35280zł)...

Nr. 99 – Schludna kuchnia z wyprzedaży

Nr. 99 - Schludna kuchnia z wyprzedaży. Cena: -50% (44800zł -50% = 22400zł)  W tej schludnej...

Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Nr. 24 - Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.Cena: -20% (59700zł...