Nr. 69 – Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z wyprzedaży

Cena: -30% (63800zł -30% = 44660zł) 

Fantastyczny wygląd możemy również osiągnąć zachowując minimalizm. Mamy tutaj proste kształty. To wzór materiałów jest tutaj najlepszą ozdobą. Naturalne piękno kamiennego blatu i frontów, nadaje ogromnej oryginalności. Ważna jest także dbałość o detale, takie jak akcesoria wewnątrz mebli. Dlatego znajdziemy tutaj kosze wysuwane z wysokich szaf. Są one drewniane, bardzo zwiększają komfort użytkowania przestrzeni. Liczne szuflady zapewnią miejsce do przechowywania składników ulubionych potraw. Zostały one umieszczone po obu stronach wyspy. Są wysokie, więc bardzo pojemne. Na wyspie kuchennej znalazł się zlewozmywak i płyta indukcyjna. Ciekawym detalem jest mała ścianka wykonana nad zlewozmywakiem. Ona również posiada minimalistyczne wzornictwo i została wykonana z tego samego materiału co blat. Jest całkowicie odporna na wodę, więc została zamontowana na niej bateria kuchenna.

Fronty ze spieków kwarcowych stworzyły niesamowity efekt.

Materiał ten wygląda jak kamień, jednak jest lżejszy i bardziej wytrzymały. Został on użyty w tej kuchni z ekspozycji. Wykonany jest ze zmielonych skał granitowych, kwarcowych i dodatków barwników. Całość wypalana jest w piecu o temperaturze ponad tysiąca dwustu stopni. W zależności od potrzeby, powierzchnia może być inaczej wykończona. Przypomina wtedy marmur, granit, czy piaskowiec. Są łatwe w utrzymaniu czystości i bezpieczne w kontakcie z żywnością. Dzięki tej technologii istnieje możliwość wykonywania kamiennych frontów bez potrzeby dodatkowych wzmocnień konstrukcji. Umożliwia to kreatywne zaplanowanie wnętrza.

Blat wysuwany z wewnątrz mebli kuchennych.

Nowoczesne wzornictwo wcale nie musi być chłodne i proste. Może natomiast być wielofunkcyjne i ciepłe w wyglądzie. Pomoże w tym odpowiednia kolorystyka, oraz użyte materiały. Dla ocieplenia wyglądu użyto tutaj drewna wewnątrz mebli. Nadaje on przytulnego charakteru. Jego naturalna struktura jest pięknym akcentem. Dobrze łączy się też ze stalowym blatem kuchennym wysuwanym z wnętrza mebli. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, lubiących połączyć wygodę ze świetnym wyglądem. Stal jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości. Gdy potrzebujemy więcej miejsca do gotowania, wystarczy otworzyć szafę. Wysuwamy wtedy blat i możemy na nim gotować. Chowamy go ponownie do wnętrza, gdy nie jest już potrzebny. Po zamknięciu widzimy jedynie stylowy mebel. 

Podobne projekty:

Nr. 3 – Kuchnia z ekspozycji zawiera klasyczne meble kuchenne we francuskim stylu.

Nr. 3 - Kuchnia z ekspozycji zawiera klasyczne meble kuchenne we francuskim stylu. Cena: -60%...

Nr. 50 – Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.

Nr. 50 - Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.Cena: -40% (67300zł -40% = 40380zł) ...

Nr. 83 – Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblową

Nr. 83 - Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblowąCena: -30%...

Nr. 60 – Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną przestrzeń.

Nr. 60 - Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną...