Nr. 7 – Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji dostępnych na wyprzedaży.

Cena: -60% (42120zł -60% = 16848zł)

Pasuje do jednobarwnego lakieru, który dodatkowo wykonany został w technologii wysokiego połysku. Dzięki takiej kolorystyce szafy nie rzucają się w oczy, stanowią natomiast idealne tło dla wyspy kuchennej. Obecnie ponownie modne stają się kuchnie w ciemniejszy odcieniach. Szczególnie kolor czarny jest ponadczasowy i uniwersalny.  Wewnątrz mebli znajduje się natomiast rewolucyjne rozwiązanie w postaci ukrytego piekarnika. Jest on schowany wewnątrz szafy, za frontem meblowym. Czyli z zewnątrz widzimy wyłącznie gładką taflę mebli, po otwarciu ukazuje się nam piekarnik.

Wygląd całości nie jest niczym zaburzony, meble wyglądają bardziej jak ozdoba salonu aniżeli nowoczesna kuchnia z ekspozycji.

Jednak lodówka wraz z piekarnikiem są umiejętnie ukryte wewnątrz, odsłaniamy je dopiero przy korzystaniu z nich. Dobrze komponuje się to ze spójną bryłą pozbawioną ozdób, która charakteryzuje nowoczesne kuchnie. Jedna szafa jest odsłonięta, posiada odsłonięte półki. Możemy na nich umieścić indywidualne ozdoby, nadając unikalnego charakteru całemu pomieszczeniu.

Wyspa kuchenna dla odmiany wykonana jest z jednolitej powierzchni na wszystkich bokach.

akie rozwiązanie było możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii naklejającej cienką warstwę kamienia na front meblowy. Dzięki czemu boki wyglądają jak wykonane z granitu. Podobnie jest w przypadku blatu, który także posiada taki wygląd. Dzięki temu osiągnięty został efekt minimalistycznej elegancji, którą nadaje sam materiał, a nie ozdoby. Jest to zgodne z najnowszymi trendami oraz szkołą Bauhaus promującą geometryczne bryły kuchni z ekspozycji 50%.  Zazwyczaj w układzie zawierającym jedną ścianę mebli wraz z wyślą. W takim wypadku to na wyspie znajdziemy całą przestrzeń roboczą i to wokół niej skupia się cała funkcjonalność kuchni. Dlatego znajdziemy też na niej wbudowany zlewozmywak i płytę indukcyjną, więc taka wyprzedaż powystawowych kuchni to okazja.  Pod spodem natomiast z każdej strony znajdziemy szafki lub szuflady, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Podobne projekty:

Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży 1

Nr. 116 – Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży

Nr. 116 - Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży. Cena: -40% (51200zł -40% = 30720zł)  Spiek...

Nr. 46 – Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.

Nr. 46 - Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.Cena: -20%...

Nr. 9 – Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich latach.

Nr. 9 - Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich...

Nr. 86 – Fronty ekspozycji kuchennej zostały wykonane ze spieku kwarcowego.

Nr. 86 - Fronty ekspozycji kuchennej zostały wykonane ze spieku kwarcowego.Cena: -50% (47800zł...