Nr. 70 – Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.

Cena: -30% (89800zł -30% = 69160zł) 

Pozwala ona wyróżnić naszą kuchnię na tle innych. Unikalna grafika sprawia, że nasza ekspozycja kuchenna jest niepowtarzalna. Jest to rewolucyjny sposób abyśmy wyrazili własne emocje poprzez grafikę na meblach. Zamiast jednolitego koloru, mamy tutaj ciekawy obraz. Wyraźnie widać więc, że projektant tak samo cenił piękny wygląd i funkcjonalność. Osoby chcące wyróżnić się z tłumu, docenią wyjątkowy pomysł na grafikę. Być może zgodnie z trendem będzie ona widoczna w większej ilości wnętrz. Kolorystyką nawiązuje ona do pozostałych szafek. 

Ekspozycja kuchenna zawiera praktyczny układ podzielony na strefy.

Znajdziemy tutaj miejsce zarówno do gotowania, jak i jedzenia. Wszystko to zrobimy w obrębie wyspy kuchennej. Mieści się tutaj duży stół, idealny aby spożywać na nim posiłki. Jest on integralną częścią wyspy kuchennej i świetnie się z nią łączy. Blat ze specjalnego kompozytu połączony jest z kamiennym blatem. Została na nim zamontowana płyta grzewcza. Kamień jest odporny na temperaturę, oraz wytrzymały. Dlatego świetnie nadał się do tej części pomieszczenia. Dookoła są szuflady oraz standardowe szafki. Wszystkie zawiasy posiadają system cichego zamykania. Dzięki temu nie trzaskami frontami kucjennnymi. Mechanizmy te są również zaprojektowane, a aby dawać komfort z nazwą. Są przy tym ciche i pracują bardzo gładko. Krótki fragment wyspy kuchennej zawiera blat kuchenny z kompozytu. Jest to świetny materiał dający gładki wygląd, połączony z ogromną trwałością. 

Najciekawsze kryje się jednak wewnątrz mebli.

Po odsunięciu drzwiczek wysokich szaf, dostrzegamy kolejne atuty tej kuchni z ekspozycji. Posiada ona dodatkowy blat ukryty we wnętrzu mebli. Świetnie przyda się on gdy większa ilość osób będzie gotować. Zależnie od potrzeby może on pozostać złożony. Wtedy od zewnętrznej strony będzie widać jedynie elegancki wygląd zabudowy meblowej. Największa atrakcja to całe wnętrze. Druga część stojących mebli zawiera zabudowaną lodówkę. Pod spodem są także specjalne czarne okucia meblowe. Pomieszczą one wiele składników, więc gotowanie będzie prawdziwą wygodą. Fenomen pojawia się gdy zajrzymy do środka mebli. Wysoką dbałość o detale spowodowała, że nawet najmniejsze detale są dobrze wykonane.

Podobne projekty:

Nr. 73 – Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.

Nr. 73 - Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.Cena: -30% (59700zł -30% = 41790zł)...

Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży

Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży. Cena: -40% (42100zł -40% =...

Nr. 32 – Ekspozycja meblowa jest wyjątkowa, ze względu na użyty materiał. 

Nr. 32 - Ekspozycja meblowa jest wyjątkowa, ze względu na użyty materiał.    Cena: -20% (52700zł...

Nr. 47 – Wyspa kuchenna została tutaj podzielona blatem z drewna.

Nr. 47 - Wyspa kuchenna została tutaj podzielona blatem z drewna.Cena: -30% (94800zł -30% =...